Wpis z mikrobloga

#wishpy Dziennik 13 - It's Official

To już. Po około 8 miesiącach pracy po godzinach aplikacja jest gotowa.

Aplikacja na iOS'a została oficjalnie zreleasowana kilka dni temu i jest na sklepie. Ku mojemu zaskoczeniu, przeszła pierwszy review bez problemu. Android jest dostępny już od kilku tygodni.

W międzyczasie podczas wstępnych beta testów wyłapałem podstawowe błędy i je ponaprawiałem. Apka w jakimś stopniu jest funkcjonalna.

Zapraszam do pobierania. Jeszcze się wstydzę robić z tego wykop i próbować się wbić na główną, także nie udało mi się zdążyć przed świętami. No ale cóż, może na przyszłe :)

Jeśli chcecie pomóc Waszym znajomym kupić Wam trafiony prezent na święta to zapraszam:
Wishpy.com

#wishlister #flutter #startup #sideproject #programowanie #firebase #android #ios #aplikacje
mdfk - #wishpy Dziennik 13 - It's Official

To już. Po około 8 miesiącach pracy po ...

źródło: comment_1606209964AMUCBBPKbRgU4gc05T6Anv.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: no to zależy od tego jak wykorzystujesz, jak chcesz redukować koszt to możesz stosować dokumenty immutable i odczytywać zawsze z cache first. U mnie firestore to kilka % tego co storage
@push3k-pro: tak jak mówi @zibizz1 -- dane mam na Firebase Firestore. Jedynie książkę adresową użytkownika trzymam na jego telefonie bo nie chce takich danych trzymać na serwerze.

Kosztów na razie nie ma żadnych, bo mam kilku-kilkunastu użytkowników. Aczkolwiek spodziewam się, że pewnie na Firebase Storage największe koszta będę miał.
@mdfk: Ja planuję zrobić coś podobnego, bo zwykłą pospolitą listę zakupów, głównie dla mnie i dla rodziny, boję się tylko o to, że kiedyś przekroczę koszty, choć to w sumie koszty są groszowe.