Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i Mirabelki! Biegał ktoś według planu treningowego Jacka Danielsa? (( ͡ ͜ʖ ͡)) Chodzi mi o plan pod maraton. Dobre to, czy e tam? Bo tak przejrzałem z grubsza i brakuje mi tam elementów siły biegowej. A może polecacie jakiś inny? Do tej pory trenowalem według planu Piotra Książkiewicza i udało mi się wykręcić nawet niezły czas jak na debiut, ale chce spróbować tego Danielsa którego tak wiele osób chwali. #bieganie #maraton #biegajzwykopem #trening
  • 18
@Lord_Yabol: a z ciekawości jaki czas wykręciłeś i po ilu msc trenowania? Osobiście poleciłbym książkę Skarżyńskiego, tylko tam do niektórych rzeczy trzeba podejść z dystansem... i najlepiej klepać 1:1 plany które tam są i tyle
@Lord_Yabol: bo u danielsach w planach wypisane są tylko akcenty. A w dniach gdzie masz easy to możesz robić sobie jakieś przebieżki, podbiegi itp.

Ale to trzeba całą książke przeczytać a nie tylko plany wziać gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lord_Yabol: no Ksiazkiewicz po prostu wpisuje w plan rytmy i podbiegi ale to nie akcent bardziej takie odmulenie nóg i siła biegowa :D

U Daniela to samemu trzeba sobie to ogarnąć :D
@Lord_Yabol: nie ma lekko :D Ja polecam po prostu podbiegi przed wtorkowo/środowym akcentem wtedy na lekko zmęczonych nogach wchodzi akcent i symuluje zmęczenie maratońskie.

I rytmy w piątek lub sobote :D