Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, poszukuję używanego laptopa dla rodziców, którzy obecnie korzystają z ponad 13-letniego komputera stacjonarnego, który już swoje najlepsze czasy ma za sobą. Gdzie polecacie coś szukać? Myślałem może o jakimś poleasingowym/powystawowym, ale jestem otwarty na inne propozycje. Może ktoś z Was mierzył się z podobnym zadaniem? Budżet byłby maksymalnie 1000-1200zł, bo cudów rodzice nie potrzebują - byle szybko się uruchamiał, sprawnie działał word, czy przeglądarka internetowa i by od czasu do czasu dało się na nim puścić bez laggów film.

#laptop #komputery #poleasingowy #rodzice #krakow
  • 13
byle szybko się uruchamiał, sprawnie działał word, czy przeglądarka internetowa i by od czasu do czasu dało się na nim puścić bez laggów film.


@HyperX: generalnie to Lenovo, ale nie jak mają być na nim filmy, bo takie w budżecie miały słabe matyce.
Dell będzie ok
@Odczuwam_Dysonans: konsultant mi napisał, że 15,6" (myślę że minimalny ekran przy wieku rodziców) to koszt około 2000zł na AMSO


@HyperX: jak możesz trochę dopłacić to ja ostatnio kupowałem T530 za 1250 zł ale to była w sumie dobra okazja. Tylko ważne żeby miał matrycę 1920 x 1080 bo większość jest 1600x900