Wpis z mikrobloga

@hienasyberii: skąd taka pewność? Sam mam kwarantannę, nałożoną po skierowaniu na test przez lekarza, która jest na adres mojego ostatniego zameldowania, gdzie nie było mnie od 8 lat. Co ciekawe L4 jest na aktualny adres pobytu.
Przez ostatnie dwa tygodnie nie udało mi się tego naprostować i dostaje tylko przekierowania gdzie indziej ¯\_(ツ)_/¯
@Xianist: natomiast mi dali +10 dni kwarantanny pomimo iż przechodziłem covid razem z moją dziewczyną. Różnica jest taka, że ona poszla na wymaz a ja nie. Na próżno zapewnienia, że też chorowałem jak ona, że czuję się już doskonale. Teraz siedzię już ponad miesiąc w domu i zostało mi jeszcze 9 dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xianist: mam covida, wg moich wyliczeń koncze izolację w poniedzialek - 13 dni. Dzwonila do mnie pani z sanepidu, dzwonila pani doktor (zwolnienie do piatku). Nikt nie wrzucil mnie w izolacje, ktora albo już sie skonczyla (wariant 10 dni), albo skonczy w poniedziałek (13 dni). Udało mi się dodzwonic do nfz i do sanepidu, kazali mi wypełnić formularz zgloszeniowy na gov.pl. Tylko słuchajcie tego, to jest ten sam formularz, ktory wypelnia