Wpis z mikrobloga

@Xianist: kurde, boje się tej historii. U mnie domownik jest w szpitalu, chory na covid. Teraz domownicy maja automatyczna kwarantanne, siedzimy w domu, ale kiedy ją skończymy? xd Jak domownik wróci ze szpitala czy po tygodniu od zakażenia... Jeszcze jest tak, ze domownicy maja mieć o tydzień dłużej niż osoba, która była chora xD No i oczywiście nikt nas nie informuje o niczym
@Kinkaa ja w poniedziałek dostałem wynik pozytywny i od tamtej pory nikt do mnie nie zadzwonił. Moja żona dziś sama zgłosiła się na kwarantanne przez jakiś formularz. Najlepsze jest to, że jak byłem na kwarantannie, to apka 'Kwarantanna' pilnowała mnie i musiałem trzy razem na dzień robić sobie zdjęcia. Po wyniku dodatnim, raz na drugi dzień przyjechała policja i spokój. Nikt nie przyjeżdża, apka siedzi cicho i wyświetla tylko, że mam kwarantanne
@Xianist: System nie działa, mój ziomek jest obecnie w domowej izolacji z powodu zakażenia Covidem, i poza informacją o punktu pobrań o wyniku, kompletnie nikt się z nim nie skontaktował - żadnego maila, telefonu z przychodni od lekarza, żadnego SMS czy maila o zainstalowaniu aplikacji, żadnego telefonu, maila z sanepidu, policji czy jakiejkolwiek innej instytucji. Jutro ma ostatni dzień, nikt u niego nie był, nie sprawdzał. System się już chyba #!$%@?ł