Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mama chce, żebym zrezygnował ze studiów.
Dlaczego? Ponieważ na trzecim roku (przy okazji, jestem obecnie na pierwszym) na moim kierunku muszę obowiązkowo odbyć semestr mobilny - tj. wyjechać na Erasmusa albo inne rzeczy tego typu.

Ponieważ jestem jedynakiem, to już usłyszałem, że ona NIE wyraża na to zgody, i że mam zmienić kierunek. Ona nie zgadza się na to, żebym gdzieś sam pojechał, że tylko wydaje mi się, że jestem dorosły, a zachowuję się jak gówniarz, że ją opuszczam, że pewnie mam ją gdzieś, że tylko odrosłem od ziemi i już się buntuję, i tak dalej.

O_O

#studbaza #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8eb08a605297c54a62d2cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 68
  • Odpowiedz
WyznaniowyAnonim: Podzielę się swoją historią, może zniknie pośród innych odpowiedzi, może się komuś przyda.

1. Generalnie bez terapeuty będzie ciężko.
2. Warto się chociaż raz przemóc by do terapeuty pójść, najlepiej jak najszybciej.

Mam 24 lata i bardzo powoli odskrobuję się z gówna, które zgotowała mi moja matka. Nie byłem planowany, rodzice musieli wziąć ślub z przymusu i jak to na ogół bywa w tego typu historiach miłosnych - długo to
  • Odpowiedz
A zaczyna sie to tak jak u mojej znajomej ... dzieciak lat 12 chłopak, a ona go pyta przy rówieśnikach czy kupę dzis robił, pomaga mu się kąpać i przygotowuje codziennie ciuchy do ubrania , i często powtarza ze jak wyjedzie na studia to będzie go czesto odwiedzać, a zwróc takiej uwagę ze zle robi ...... staniesz się największym wrogiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Erasmus to najlepszy okres mojego życia. Serio, nie chodzi nawet o R00chańsko, tylko o faktyczne poznawanie nowych znajomych, ciekawych miejsc do których będziesz chciał wrócić (prawdopodobnie z ludźmi których poznałeś na wyjeździe). Jeżeli ktoś chce Ci tego zabronić, to zlej go ciepłym moczem.
  • Odpowiedz