Wpis z mikrobloga

Ludzie mówią, że nie można chorować jak się trenuje. Ale to nieprawda. Można, ale trzeba robić pry. Na tym polega odpowiedzialność.

Pierwsze dwa treningi po chorobie (brałem nawet antybiotyk) i wleciały pr'y xD
Ciągi 190 x 4 i potem singiel 210. Wszystko niskie rpe.

Te ciągi na bumperach i niebieskiej eleiko, więc jest sporo łatwiej niż na normalnej sztandze. Ale i tak się cieszę.
W łatwie też mi wszedł pr, ale nie mam nagrania.

Tak trzeba żyć.
#mikrokoksy #latajacydywan
DywanTv - Ludzie mówią, że nie można chorować jak się trenuje. Ale to nieprawda. Możn...
  • 31
@Kwiatuszek_Mateuszek: Teraz byłem chory, zero ruchu, nie ważyłem się. Na 2700 kcal waga mi powoli spadała do jakichś ~102 kg chyba. Teraz myślę, czy nie obciąć jeszcze więcej kcal, ale to już będzie ciężko. Raczej spróbuję robić więcej cardio.
@deshix: Nie miałem w rękach zbyt wielu pasów, więc nie mogę jakoś specjalnie ich porównać. Koleżanka ma pas do wyciskania (ten cienki) ze strength shop i po tygodniu juz klamra się zacinała. Na pewno jej wymienią, ale tak czy siak w porównaniu z klamrą SBD to wydaje się delikatna. Dodatkowo jestem pewny, że SBD jest lepiej wykonany. I po prostu jak mam kupić pas, który będę miał do końca życia, to
DywanTv - @deshix: Nie miałem w rękach zbyt wielu pasów, więc nie mogę jakoś specjaln...
@deshix: Z tego co pamiętam, to ten drugi kupił, bo już był za mały na SBD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie wróci, jak tylko zacznie ważyć jak chłop, a nie jak dziewczynka.