Wpis z mikrobloga

#kuchnia #chwalesie #projektowanie #stolarstwo #protip

We wczorajszym wpisie o "wypasionej" kuchni zrobionej przez jednego Mireczka, dodałem zdjęcie swojej kuchni i chyba również przypadła wam do gustu. Generalnie to jesteśmy zadowoleni z tego jak to nam wyszło ;) Sami projektowaliśmy, oczywiście przy wsparciu pinterestu ;P dlatego jeżeli ktoś dopiero zaczyna przeszukiwać internet pod kątem inspiracji to chętnie coś mogę podpowiedzieć. Nasza kuchnia nie jest duża 8m2, kolory to RAL 5008- granat i RAL 9016 biel. Zlew Blanco, blat Egger marmur torano, natomiast podłoga płytki marazzi TREVERKCHIC NOCE ITALIANO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych płytek, naprawdę imitują drewno nawet z bliska! Nie chcieliśmy dzielić przestrzeni więc na podłodze zdecydowaliśmy się na jednakowe płytki w salonie i kuchni.
Najbardziej jestem jednak zadowolony, że się uparłem (gdzieś na filmie w stanach widziałem) zmywarkę na wysokości! To jest game changer i polecam każdemu. W Polsce raczej mało kto tak robi i wykonawcy kręcą nosem, ale użytkowo to jest bajka, normalnie stoisz i sobie ogarniasz zmywarkę <3
Generalnie cały czas jesteśmy w trakcie dopieszczania jak widać po lampach :)
Pobierz rysiul86 - #kuchnia #chwalesie #projektowanie #stolarstwo #protip

We wczorajszym w...
źródło: comment_1602093965IXzy6GxpRifVgYDqXHDOV2.jpg
  • 61
@Bizancjum: @Silvestre_Cucumeris: Dzięki Panowie! Uznałem, że warto się podzielić, a może ktoś skorzysta. Sami wiemy jak duże, są teraz możliwości, a jednocześnie jak trudno coś skomponować co fajnie wyjdzie. Kuchnia tanio nie wyszła bo ze sprzętem coś koło 25k, ale pomimo, że nie jest duża to jednak mamy dużo szuflad zawiasów itp. itd, a to robi cenę. Dodatkowo ta szafka od strony pokoju też trochę podbiła cenę bo musiała być
@rysiul86: Dzięki za zawołanie! Bardzo mi się podoba Wasz styl, trochę amerykański, trochę pinterestowy ale przynajmniej nie jest to setne takie samo mieszkanie w stylu Ikea albo innym skandynawskim. Fajne kolory i ciekawe rozwiązania. Ta zmywarka to jakiś gamechanger! Ja bym tam dała jakieś retro meble pojedyncze, trochę sztuki na ściany i dużo roślin i mogę mieszkać :3 Gratuluje dobrego gustu i przemyślanego remontu.
@Akszlip: dzięki! To chyba mamy w takim razie podobne wyczucie ;) bo właśnie planujemy dać więcej takich elementów jak wspomniałaś :) ale jesteśmy w trakcie urządzania i innych pomieszczeń i perspektyw nie pokazałem ;p może jutro coś wrzucę jeszcze, fajnie że się podoba!

@trzy_razy_rzezucha: dzięki! w szafeczce stoi toster taki większy, myśleliśmy nad mikrofalówka ale narazie jeszcze nawet nie kupiliśmy ;p w środku jest półka jedna i gniazdko z prądem
@rysiul86: Czy karnisze i te zaslonki byly potrzebne, skoro macie rolety?...
Kanapa jest wygodna? Wyglada na dosc twarda, szczegolne te poduchy.
Ktoredy ida rury do deszczownicy? Jesli kolo wneki pod zabudowa, kolo na kosmetyki nad wanna, to co jest jeszcze w tej zabudowie?
Ten zlew w kuchni jest wygodny? Dosc mocno wystaje.
Ta luksfera jest miedzy telewizorem a jadalnia? Czemu tak?