Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam skuwacza do łańcuchu oraz stojaka serwisowego.
I mam dwa pytania:
1.Czy warto kupować markowy skuwacza/rozkuwacz, czy taki za 7 zł zrobi robotę?
2. Stojak rowery do czyszenia roweru (przelajka, koła 700) + regulacji hamulców/przerzutek starczy wystarczy kupić mały na tylne koło link, czy warto zainwestować 150zł w taki duży jak z lidla (pic rel)
#szosa #przelaj #mtb #gravel #rower #rowery #kolarstwo #serwisrowerowy
Pobierz NoNameNoIdeaNoLife - Szukam skuwacza do łańcuchu oraz stojaka serwisowego. 
I mam dwa...
źródło: comment_1601810879tFe6LHgwSvOsPubMMLN55Q.jpg
  • 11
@NoNameNoIdeaNoLife: skuwacz wystarczy, ale zobacz opinię czy nie trafiają się krzywe czy nie pękają bo cena nie zachęca :) na narzędziach nie oszczędzaj.

Stojak mały nie trzyma roweru, łatwo w szprychy się dostają uchwyty i ciężko cokolwiek na nim zrobić.
@NoNameNoIdeaNoLife: skuwacz za 7zl starczy na raz, nie wystarczy, chcesz kupić stojak serwisowy i do tego skuwacz za 7zl, specjaliści ryneczku Lidla piszą że starczy, ja piernicze, 50zl może starczy. Stojak moze być za 50zl, jak jest z 2 stabilnych rur i haków. Pzdr.
@NoNameNoIdeaNoLife: te skuwacze są stosunkowo ok. Stosunkowo, bo na dzień dobry złamałem jeden z tych "wąsów", które trzymają łańcuch. No ale reszta działa. Na tyle, na ile się tego używa (kilka razy do roku), to jest ok.

Ale ze stojakiem to i tak lepiej mieć 2. Te na koło są super wygodne i zajmują mało miejsca, ale zwróć uwagę na regulację wysokości chwytów, IMHO lepsze są takie ze śrubami z tyłu
@NoNameNoIdeaNoLife kupiłem taki stojak jak na focie jakis czas temu w aldi, w promocji za 70 zł. Rower mam fulla i bez problemu trzyma, jest ta tacka na śrubki i taki trzymak zeby kierownica na prosto była.