Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się coraz bardziej nad kupnem prawdziwej konsolety SSL. Testował ktoś ten nowy model SiX? Po recenzjach widać że jest podobno zajebista i jeszcze ma wbudowany G Buss Compresor !
Coraz więcej miksuje utworów i taki profesjonalny mikser myślę, że by mi się przydał.
Może ktoś ma i zna jego wady? Warto ogólnie? Jak to się ma do tańszych mikserów?

#ssl #produkcjamuzyki #muzyka #audio
Damianowski - Zastanawiam się coraz bardziej nad kupnem prawdziwej konsolety SSL. Tes...

źródło: comment_1601312474aoJjNKN3wjgSNoGF475qGT.jpg

Pobierz
  • 8
@Damianowski: Tak z ciekawości, po co konkretnie Ci ten mikser? Skoro tylko miksujesz i ewentualnie nagrywasz wokal to nie lepiej byłoby wyposażyć się w jakiś porządny interface z dobrym preampem i masz od razu załatwioną sprawę konwersji AD/DA? Jeśli interesuje Cię konkretnie SSL to również wypuścili taki mały interface SSL 2+.
@Damianowski: To może po 2 tygodniach coś dodam.
Ogólnie sprawa wygląda tak że jest SSL i ma preampy SSLa plus EQ SSLa, taki sprzęt się przydaje żeby przepuścić przez niego sygnał wejściowy z mikrofonu a później do przetwornika AD/DA który ci spieprzy wszystko chyba że ma dobre przetworniki i jest to jakieś RME a nie Presonus. Nadaję się to nie wiem do czego. Jest to Hi-endowa 6 kanałowa konsoleta analogowa w