Wpis z mikrobloga

Czy jeśli nie ma barierki i boję się podejść do krawędzi np. dachu znaczy że mam lęk wysokości? Z barierkami nie ma najmniejszego problemu.. Bo tak oglądam ten film #bnt i mam takie dziwne uczucie lęku, to co robi ten gosc jest zarazem niesamowite i głupie..on robi to nawet bez rękawiczek, na wieżowcu gdzie nawet nie ma kaj "odpocząć", jest tylko on i płaska ściana, płytka krawędź okien i uchwyt by trzymać się rękami. Jedno gwałtowniejsze omsknięcie się nogi i fru leci na ziemie.. #polskiyoutube
  • 10
  • Odpowiedz
@frozenrb: To nie jest żadna specjalna taśma wspinaczkowa. To jest najzwyklejszy tape sportowy używany przez choćby siatkarzy i zapewne w innych sportach również.

@Voyager-1: @piotrveyner: Wierzcie mi że dla buta wspinaczkowego to jest bardzo dużo. Pół centymetra to jest komfortowy stopień. But wspinaczkowy jest tak skonstruowany że cały ciężar ciała przenosisz na dużego palca nogi i jesteś stanąć na naprawdę drobnych odpryskach skalnych.
  • Odpowiedz
Czy jeśli nie ma barierki i boję się podejść do krawędzi np. dachu znaczy że mam lęk wysokości?


@Hejtel: Każdy ma lęk wysokości. A przynajmniej 99% ludzi na świecie. Po prostu jeśli się przyzwyczaisz to go opanujesz na tyle, że już nie staje się taki jak w przypadku ludzi którzy nie są w takich sytuacjach na co dzień. Lęk się da opanować tylko wymaga to zwyczajnie treningu.
  • Odpowiedz