Wpis z mikrobloga

No i pyk, wczoraj testy na Covida a dziś zadzwoniła babeczka z Sanepidu ze wynik testu pozytywny :(

Jak kogoś interesuje to moje objawy aktualne to zanik węchu i smaku już od kilku dni, mocny ból gardła szczególnie przy przełykaniu, kaszel. Gorączki już nie mam ale pod wieczór pojawiają się stany podgorączkowe. Ogólnie nic mi się nie chce i leżę w łóżku. Nosiłem maseczkę, trzymałem dystans itp (°°

#koronawirus
Pobierz mortadela_zniszczenia - No i pyk, wczoraj testy na Covida a dziś zadzwoniła babeczka ...
źródło: comment_1601112382HtVqe2VVt74hHQvlXpaDJv.jpg
  • 59
moglbys mi wyslac te dowody ze zmniejszenie pochlonietej ilosci wirusa zmniejsza nasilenie choroby?


@grzelok: jasne

Recent virologic, epidemiologic, and ecologic data have led to the hypothesis that facial masking may also reduce the severity of disease among people who do become infected. This possibility is consistent with a long-standing theory of viral pathogenesis, which holds that the severity of disease is proportionate to the viral inoculum received. Since 1938, researchers have
@Gargris: 16 lat miałem 14 lat temu, a moja córka skończyła prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) haha. Weź chłopcze scisnij tam uda i się chwal papierkiem dalej na tagu dla upośledzonych umysłowo lebkow, myślisz że mi tym zaimponujesz czy co?
przynajmniej robię w życiu coś co pomaga innym


@Gargris: Tak ci się tylko zdaje konowale. Gdyby ludzie mieli dostęp do lekarstw, które są na receptę to bylibyście potrzebni jak grajek w autobusie w KRLD. Jedynie z czym mi pomogliście w życiu to wypisanie L4 i do tego w sumie się nadajecie.