Wpis z mikrobloga

Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pytanie jeżeli ktoś korzysta z jednego z nich to czy odpowiednim zachowaniem jest wejście do niego i mycie się obok? Normalnie bym poczekał albo umył się w domu ale czasami mam mało czasu i bardzo się spieszę. #mirkokoksy #silownia #ankieta
M.....2 - Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pyta...

źródło: comment_1600168426Is1vbefhjigRgr53j9LsXo.jpg

Pobierz

Czy jeżeli ktoś by się mył to mogę myć się obok?

  • TAK, po to są 2 prysznice 68.9% (2935)
  • NIE, nawet jeżeli są 2 to jest dziwne 31.1% (1325)

Oddanych głosów: 4260

  • 65
  • Odpowiedz
Mi to nie przeszkadza ale chodzi o kogos kto się będzie akurat mył


@Matthew9902: to niech czeka na pojedyńczy. Jeśli wchodzisz pod taki prysznic to znak, że on Ci nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Alfabet: no nie bardzo, jak raz zobaczyłem 75 letniego pindola to mi się odechciało tego dnia wszystkiego. Po dziś dzień mam ten obraz przed oczami. Pomijam już takie przygody jak te gdy ktoś raz nasrał do kratki odpływowej w prysznicu.
  • Odpowiedz
@KrolOkon: w sumie inna sytuacja jak jest 10 chłopa pod prysznicem a co innego jak jest dwóch obok siebie.. świat jest teraz #!$%@? i cholera wie kto jak zareaguje szczerze powiedziawszy..

projektant też #!$%@?ł, bo można było dać pleksę po środku nieprzezroczystą i git
  • Odpowiedz
@Matthew9902: o ile sam uważam że szatnie są dzielone na damskie i męskie właśnie po to, żeby można się było rozebrać do naga i umyć jak człowiek, o tyle taki prysznic jak na pic rel to jednak przesada - tutaj dwóch ludzi wchodzi w swoją strefę osobistą, nie można utrzymać dystansu, co w połączeniu z nagością może być po prostu krępujące - myjesz się i ktoś przypadkiem (lub nie) się o
  • Odpowiedz