Wpis z mikrobloga

@BacentyBaca: dzięki, nie byłem pewien czy dobrze przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a czy proporcje które są w środeczku sprawiają że kawka kaweczka kawunia smakuje dobrze?
  • Odpowiedz
@Sahkez: Po pierwsze czy naprawdę musisz aż pic masło? Nie możesz normalnie pokryć zapotrzebowania w posiłkach? Po drugie, 50 zł za 520g?!?! Kogoś zdrowo #!$%@?. Masz w składzie ghee 12zl za pol kilo, olej kokosowy 18 zł za pol kilo i kilka przypraw pewnie kosztujących z 1zl. Wiec możesz to Sobie sam zrobić za ~16 zł...
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: piję kawę z masłem bo mi smakuje zresztą trochę chyba rozminales się z sednem pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo że mogę sobie nawet sam masło ubijać po czym je klarować ale to chyba moja sprawa ile i za co chce płacić
  • Odpowiedz
@Sahkez: jak Ci smakuje to Sobie pij. Pytasz czy warto to kupić to Ci odpowiadam że zapłacisz 3 razy drożej za coś co możesz zrobić w 20 minut używając małego garnuszka, łyżki i piekarnika albo kuchenki. Skoro to jest Twoja sprawa na co chcesz wydawać pieniądze to po cholerę w ogóle pytasz? Gdybyś zapytał czy warto samemu ubijać masło to bym Ci odpisał że nie, bo to niewielka oszczędność, a może
  • Odpowiedz