Wpis z mikrobloga

Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wywróciło się do góry nogami, nie ogarniamy domu tak jakbyśmy chcieli, ciągle nie mamy czasu na nic. Dowiedziałem się jak kąpać dziecko, kiedy karmić i że zmiana pieluchy nie jest straszna... No chyba że mówisz "ooo jaki bobas" i on akurat sika w twoją stronę do twojej otwartej, gadającej buzi. Wiem jak ciężko udrożnić nosek, że karmiąc piersią trzeba podawać witaminy dodatkowo i że nie ma miejsca na spontaniczność w życiu codziennym. Mimo kryzysu emocjonalnego i wycieńczenia fizycznego kochamy się nadal i idziemy do przodu jako rodzinka NL. Miłej niedzieli Miraski( ͡º ͜ʖ͡º)

#feels #rodzina #tatacontent #zwiazki #holandia #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalisiealetylkotroche
Pobierz IkBenPool - Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wy...
źródło: comment_1599975627s223QpKJM56DhbbGtZ5Rxy.jpg
  • 285
@kot_w_krawacie: mordo ale Ty wiedz, że miesięcznego dzieciaka nie można jeszcze tak trzymać w pozycji siedzącej bo nie ma dobrze zbudowanego kręgosłupa ani mięśni pleców. Więcej mu zaszkodzisz :/

A tak pozatym to 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) - +1 byczku, u mnie córcia już 8 mies a nje siada więc rehabilitantka nadal odradza sadzanie i trzymanie nie w fasolce.
@IkBenPool: no i chyba Ci ten wpis dostarczył więcej przykrości niż radości - wykop to nie miejsce na takie zdjęcia, Facebook z gronem bliskich znajomych to spoko, ale tu bym nie wrzucał.

Ale moje gratulacje!

PS. Z trzymiesięcznym maluchem odzyskujemy... może nie spontaniczność, ale część dawnego życia - dzień wcześniej jest pomysł "jedziemy", potem tylko wybieramy dokąd (morze, las, miasto) i jedziemy. Na razie w zasięgu 2h - 3h jazdy, ale
@IkBenPool: no fajnie, że tylu rzeczy się nauczyłeś ale zdajesz sobie sprawę, że miesięcznego dziecko nie można tak sadzać? Dziecko samodzielnie zaczyna siadać dopiero około 6 miesiąca życia.