Wpis z mikrobloga

Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wywróciło się do góry nogami, nie ogarniamy domu tak jakbyśmy chcieli, ciągle nie mamy czasu na nic. Dowiedziałem się jak kąpać dziecko, kiedy karmić i że zmiana pieluchy nie jest straszna... No chyba że mówisz "ooo jaki bobas" i on akurat sika w twoją stronę do twojej otwartej, gadającej buzi. Wiem jak ciężko udrożnić nosek, że karmiąc piersią trzeba podawać witaminy dodatkowo i że nie ma miejsca na spontaniczność w życiu codziennym. Mimo kryzysu emocjonalnego i wycieńczenia fizycznego kochamy się nadal i idziemy do przodu jako rodzinka NL. Miłej niedzieli Miraski( ͡º ͜ʖ͡º)

#feels #rodzina #tatacontent #zwiazki #holandia #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalisiealetylkotroche
Pobierz IkBenPool - Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wy...
źródło: comment_1599975627s223QpKJM56DhbbGtZ5Rxy.jpg
  • 285
@IkBenPool: też właśnie siedzę w fotelu do karmienia z miesięcznym gnomem :)

U nas posprzątała mieszkanie moja mama i przy okazji nagotowała jedzenia w słoiki xD

Wczoraj mąż się złapał na tym, że jadąc z parku przejeżdżaliśmy obok jednego pubu i mówi „ej, pamiętasz jak tak chodziliśmy na pub quiz? Fajne to było, może pójdziemy znowu?” Oh, wait.... :D
@IkBenPool: Dokładnie, nikt się już nie umawia na konkretna godzinę tylko „spotkamy się koło 16” :D Zazwyczaj procedura wyjścia z domu zajmuje koło godziny.

Ale polecam dbanie o siebie i związek sam w sobie. Jak moja mama była tydzień temu u nas na kilka dni to zostawiliśmy ją samą z dzieckiem i odciągniętym mlekiem i poszliśmy na randkę na 4h ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@IkBenPool: No to jak już ogarnąłeś jak utrzymać dziecko przy życiu zadanie się trudne- wychowanie. Jak mówić, jak nagradzać, jak karać, jak reagować i kiedy, co robić, czego nie robić, jak tłumaczyć i wyjaśniać, etc. Tylko w przeciwieństwie do zmiany pieluch- to że robisz coś źle nie wyjdzie nazajutrz, a być może za kilka lat