Wpis z mikrobloga

#keto #ziemniakizostaw

Siemka ketoświry. Mam pytanie - jade jutro do Gdańska na tydzien i zastanawiam sie, czy idzie (ogólnie w 3mieście) zjeść coś keto nie gotując samemu?
Jakieś fajne miejscówki z sałatkami, albo po prostu z keto jedzeniem? Google niechętnie podpowiada cokolwiek poza MAX Buger, gdzie podobno można zamówić sobie burgera w sałacie zamiast bułki.
  • 7
@drajvver: Prawie wszędzie możesz zjeść keto. Po prostu nie bierz ziemniaków, frytek, ryżu czy pieczywa a więcej sałatki. Fajne są wszelkiego rodzaju bufety na wagę, tylko uważaj na słodzone sosy. Z sieciówek Salad Story: dwie kombinacje mają wprost idealne marko pod keto (chyba awokado kurczak i cezar, a sos francuski i fistaszkowy), tylko wiadomo bierzesz bez grzanek, makaronu czy ziemniorów.
@drajvver: ja jak zamawiam w restauracjach to: kebab na talerzu bez frytek, golonka, żeberka, kaczka, deski serów, w chińczyku curry, rosół bez makaronu, w burger kingu whooper z wieloma kotletami i nie jjem bułki, w maku od biedy nuggetsy ale mają dużo węgli. Najłatwiej chyba w restauracjach polskich a najgorzej we włoskich.
@drajvver: W Gdańsku sieciówka Max Burgers ma burgery w sałacie w menu, w Foodhall w Aloha Burgers też na 100% jak ich poprosisz zrobią Ci burgera w sałacie. Kiedyś w Aioli była super promocja na śniadania do dowolnej kawy/herbaty było śniadanie za 1zł i bardzo dobra shakshuka nie wiem jednak czy ta promocja dalej istnieje po okresie lockdownu. Nie mogę nie wspomnieć o perełce jaką jest Meat shack bbq: szarpana wieprzowina,