Wpis z mikrobloga

@janpalonyjest: Mam tak samo. Wygląda na polską podróbę Jake i Logana Paul z USA. Robią patologiczne filmiki o najniższej kulturze, która targetuje dzieci.
A do @GodBlessAmerica: robią jakąś emisję? Można się zapisać? Bo na ciekawych zasadach to możnaby spróbować na tym zarobić. Tyle, że pewnie rentownosć będzie niska bo jeżeli kontrolę utrzymają to wszystkie przychody będą zjadać. Koszty działalności wysokie.
@chuck92: na razie udostepnili tylko to zdjecie, nie wchodzilam w temat, generalnie mam troche beke. Podejrzewam jednak ze zostanie to tak ograne ze potencjalny nabywca bedzie sie jaral ze ma (kupi w ciemno nie rozumiejac nic) na tym nie zarobi lub zarobi grosze a oni beda tylko czerpac garsciami. Najlepiej jak dzieci lat 15 (srednia wieku ich odbiorcow jak sadze) zaczna kombinowac jak nabyc akcje swoich idoli i wciagna w to
@GodBlessAmerica: A ja powiem szczerze patrze na niego z lekkim podziwem. To jedna z nielicznych osób, która osiągnęła sukces a która nie tylko przewala swoje pieniądze na własne zachcianki, podróże itd.

Moim zdaniem spółka akcyjna ma dwa cele. Po pierwsze jak sam wspominał w wywiadzie jest to pewnie sposób optymalizacji podatkowych. Co by nie powiedzieć zarabiając już dostatecznie dużo równocześnie dużo oddaje państwu w postaci podatków i innych danin. Bardzo możliwe,