Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
#rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksycznamatka #rozowepaski

#!$%@?, jak ja mam żyć z taką osobą. Dla niewtajemniczonych polecam zobaczyć mojego pierwszego posta, w którym przedstawiałam relacje z moją matką. Aktualnie jest teraz w pracy i chciałam zaczepić temat zmiany wyglądu. Bo wyglądam tak jak ona chce, a nie tak jak ja chcę. Nie chce się kolczykować, tatuować. Nic z tych rzeczy. Chce spełnić jedno z marzeń (zmienić kolor włosów) i w końcu chce sie ubierać jak ja chce.. Było dużo sytuacji kiedy madka kupowała mi ubrania i kazała mi w nich chodzić bo jak nie to będzie kara na coś tam. Taki przykład. Teraz nie pozwalam, wrecz zabraniam kupowania mi ubrań. Bo te ktore mi kupuje zwyczajnie mi się nie podobają. Każdy ma swój gust, ona tego nie rozumie..
Co do wlosow to mam brzydkie, białe włosy jak karyna z botoksem ma całej mordzie. Czuje sie w nich naprawdę źle. Nie pasują mi. W szkole kiedyś się ze mnie śmieli, że jestem albinosem xd Przez co całe gimnazjum płakałam bo nikt nie chciał ze mną nawet rozmawiać.
Oto rozmowa z moją matką, reszta w komentarzu.
(Co do wzmianki o nauce, zawsze miałam same piątki/czwórki i siedziałam po nocy w książkach. Ale dla niej to i tak nic. BO SĄSIADKA SIĘ LEPIEJ UCZY, albo MARYSIA Z WARSZAWY SIE LEPIEJ UCZY, heh)
Zbanowanymirek - #rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksyc...

źródło: comment_159681976227KJqCRYnIsf4GBGUj7TqB.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: moim zdaniem nie ma tu innego wyjścia, jak najszybsze wyjście z domu i usamodzielnienie się, choćbyś miała coś razem z koleżanką/koleżankami wynająć. odbudowa zdrowia psychicznego po takim wychowaniu będzie trwać, im szybciej ten proces zaczniesz, tym lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@lilsaio: nie ma żadnych takich osób
@agaja: nie mam gdzie pójść, żaden znajomy mnie nie przyjmie. Nie mam swoich pieniędzy. Jestem z małego miasta a tutaj ciężko o pracę. Bym musiała wyjechać dalej no ale za co? Skończę pod mostem
  • Odpowiedz
Bo wyglądam tak jak ona chce, a nie tak jak ja chcę.


@Zbanowanymirek: też tak miałem. 18 #!$%@? osiemnaście lat miałem włosy ala menel bo muszę mieć długie a nie jak chuligan
ściąłem na 0, jojczyła, marudziła i co? i nic Mój wyglad moja sprawa
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: Nie ma co wylewać żali na wykopie, jesteś na jej garnuchu to będzie się pruć i mówić co chce, no bo nie masz innego wyjścia. Przemęcz się jeszcze, skończ szkole, znajdź prace i #!$%@?. Toksyczna matka co Ci powiem.
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: jest mnóstwo pracy, zadzwoń do jakiejś żabki w mieście które ci się spodoba, kup sobie namiot i jedź, jest lato to będziesz miała fajną przygodę i poczucie że sama sobie sterem żeglarzem i okrętem.

A w miesiąc zarobisz na pierwszy wynajem pokoju, potem pójdzie z górki. Potem ogarnij jakiś fajny zawód sobie w międzyczasie, zrób prawo jazdy i bądź wolna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zbanowanymirek: Nie wierzę Ci że nie ma żadnej pracy której mogłabyś się podjąć. Nawet w małym mieście. Co za bzudra. Nie będzie to od razu praca marzeń ale coś żeby odłożyć. Pora zacząć myśleć o sobie a nie o tej bezsensownej relacji.
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: matka w rozmowie z corka rzuca miesem? Wbija poczucie winy za jakies #!$%@?? Fajna masz patole w domu. Zacznij myslec, jak sie stamtad wyniesc. Stypendium i studia? Albo zacznij sobie ogarniac jakis zawod, po ktorym jest jakas kariera i dzida stamtad.
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: a jakus zakon czy organizacje przykościelne?

Kurde Dziewczyno - masz dostęp do internetu. Masz tekefon, to możesz nawet na jakiś telefon zaufania zadzwonić, jest mnóstwo fundacji pomocowych.
Szukaj
  • Odpowiedz