Wpis z mikrobloga

@adultowo: według mężczyzn kobieta powinna mieć zdolności jasnowidzenia i potrafić przewidzieć czy partner ją zdradzi, zostawi, oszuka a jeśli tego nie potrafi to sama jest sobie winna już pomijając jak dużo wysiłku mężczyźni wkładają aby ich prawdziwe intencje nie wyszły na jaw i często nawet rodzina się dziwi, że to przecież taki dobry facet był, dzień dobry zawsze mówił itd ( ͡º ͜ʖ͡º)
@adultowo: spotkałem kilka samotnych matek
zaruchały na imprezie bo myślą cipą i cyk bombelek a tatuś nie wiadomo gdzie nie wiadomo kto

a inne znam z opowieści: po urodzeniu się zmieniły w wredoty sukowate i rzuciły chłopa dla kochanka który ją olał po 1 razie / on ją rzucił bo nie wytrzymał z wariatką

jak tu szanować? To nie te czasy ze samotna matka to ofiara gwałtu czy mąż jej zginął
@J-Roc: nie będę oceniać w jakim towarzystwie się obracasz, ale samotne matki jakie ja znam były oszukiwane bo facet znajdywał kochankę i działał na dwa fronty albo stosował przemoc psychiczną aby zdemonizować kobietę kiedy to on był ideałem i wszystkie jego przewinienia były tłumaczone tym, że to przez nią on nie może być dobrym ojcem, więc odchodzi

poza tym mężczyźnie jest łatwiej zwinąć manatki i uciec z młodszą dupą