Wpis z mikrobloga

@wrth: ale co ma cenzura na ich forum do poprawności politycznej? Tam zawsze wszystko negatywne usuwali. Po za tym na pewno content na tym nie ucierpiał, bo developerzy raczej nie mieszają się w te sprawy na forum
Ja jednak poleciałbym wowa, grałem w tonę MMO, GW2 przytrzymało mnie na kilka tygodni ale to jednak nie to. W wowa grałem od tbc na prywatnych dużo, ale jednak ten global nie kosztuje miliona monet. Kupujesz podstawkę i sobie ekspisz w grudniu ma być SL więc BFA będzie dodany do podstawki.
Z innych jeszcze mnie kusiło Elder Scrolls Online.
@drim: The Elder Scrolls Online - sam się przymierzam, oglądam streamy i wygląda bardzo dobrze.
Lub klasycznie Lineage II tylko nie najnowsze części, ja czasami wracam do Lineage 2 Interlude, setki serwerów prywatnych stoi. Jeśli chcesz coś na dłużej to L2Warland x12 lub L2Reborn x1, ten ostatni full hardcore (No P2W, no BOXES, no free exp/items events).
@drim: ja inaczej niż wielu tutaj nie polecam ESO- walka to kompletna padaka, gdzie żeby wyciągać z postaci ile się da musisz przerywać animacje skilli (jak grałem przez jakiś czas na wyższym pingu to nie do zrobienia), abonament niby jest opcjonalny, ale tak naprawdę bez craft baga gra jest bardzo uciążliwa (w chwilę zapełniasz ekwipunek i musisz latać do miasta, składować na innych postaciach), więc wielu uznaje ją jako mmo ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drim: od siebie polecę SWTOR jak lubisz klimaty Star Wars - bardzo fajna fabuła i nie trzeba płacić abonamentu (jak kupisz pakiet na miesiąc to dostajesz wszystkie dodatki fabularne i nawet po wygaśnięciu abonamentu masz bonusy)