Wpis z mikrobloga

  • 23
Koleżkowcy, pomożecie? Szukam jakiegoś MMO które pożera czas i do którego można usiąść i sobie farmić/expić z przyjemnością. Nie musi być pvp. WoW odpada bo abonament. Jak macie jakieś miłe opinie o takich gierkach to śmiało
#gry #mmorpg #pomusz
  • 116
  • Odpowiedz
@wrth: Gdzie niby na politycznej poprawności się skupia? Co do ilości/jakości contentu ostatnio to też czekam obecnie tylko na dodatek raz od czasu grając coś. Trzeba pamiętać, że ANet planowało skończyć aktywne wspieranie gw2 po sadze, ale ncsoft ich wyjaśnił, więc obecnie jest jakiś okres przejściowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@drim: The elder Scrolls online.
Milo, przyjemnie, zadania są fajne (chociaż w podstawce widać czasem schematyczność).
Jest dużo expienia jak chcesz (ale ci e to praktycznie nie ogranicza w poznawaniu świata i lore).
Za jakieś 30zl masz podstawkę i nie musisz płacić abo zeby grać. Dlc możesz kupić od innych graczy za gold w grze (sam tak robiłem i polecam).
Maxowanie regionów zajmuje na prawdę sporo czasu który leci przyjemnie.
Ogólnie
  • Odpowiedz
@drim: black desert online. I nie daj sobie wmówić że gierka pay2win, bo jeśli grasz regularnie i masz sensowny plan to wszystko prędzej czy później osiągniesz.

Możesz robić absolutnie wszystko, od budowania sieci wpływów i pasywnego przychodu, do grindowania jednego spota przez x godzin
  • Odpowiedz
@drim: Ludzie mają ból dupy o cash shop, gdzie możesz kupić ‚ułatwiacze’ do praktycznie wszystkiego. Tylko że bez nich można się bawić równie dobrze, chyba że celujesz w top 0.0001% graczy. No i większość premium rzeczy dostaje się za codzienne logowanie w trakcie eventów (eventy są zawsze, tylko nagrody się zmieniają).

Ogólnie najprzyjemniejsze mmo w jakie grałem, ale większość czasu spędzam na aspektach ekonomicznych i stać mnie na wszystko
  • Odpowiedz