Wpis z mikrobloga

  • 3725
Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu - mieszkam na wsi, ogarniam sobie powoli grunt, drzewka, ogródek, mała rozporóweczka. Wychodzę z psem na dwór i coś jest nie halo. Chwila otrzeźwienia, nosz #!$%@? krowy, znowu krowy! Zniszczony basen, zniszczony ogródek, wszędzie ślady #!$%@? bydła. Właściciel odrzuca połączenia? No trudno, dryń dryń, panie policjancie? Zniszczenie mienia chcę zgłosić!

Będę informować na bieżąco co i jak.

Wiecej zdjęć niżej.
Pobierz
źródło: comment_1595303377hVdFFWz4KHNoN9USmuBoGC.jpg
  • 206
@Tajny_agent_CIA: Ty gościu, ale z kulturą, co? Ja słów potocznie uważanych za wulgarne nie używam, a Ty piszesz, jakbyś alfabet na liczydle studiował

@Tajny_agent_CIA: Ładnie, dziękuję. :)


@Hissis: To teraz się ustosunkuj może do tego kto coś napisał, zamiast się przywalać bez sensu do bluzgów? Bo póki co wyszedłeś jeszcze dodatkowo na kogoś, kto wyżej sra, niż dupę ma tym tekstem o liczydle i nieużywaniu wulgaryzmów.
@Waderra: Płotu nie masz? A z tą policją to słusznie, dziś krowa zniszczyła basen jutro wejdzie pod samochód. Nad stadem trzeba umieć panować.
@Waderra poza policją poszukaj mądrze gdzie go można #!$%@?ć za te krowy. Mam rodzinę na wsi w jakimś urzędzie i wiem, że się nie #!$%@?ą w tańcu.
Niejeden cwaniak rolnik już dużą kasę musiał oddawać bo agroturystyka, krówki, świnki itd. a głupek myślał, że nikt nie przyjdzie i nie sprawdzi.