Wpis z mikrobloga

  • 3726
Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu - mieszkam na wsi, ogarniam sobie powoli grunt, drzewka, ogródek, mała rozporóweczka. Wychodzę z psem na dwór i coś jest nie halo. Chwila otrzeźwienia, nosz #!$%@? krowy, znowu krowy! Zniszczony basen, zniszczony ogródek, wszędzie ślady #!$%@? bydła. Właściciel odrzuca połączenia? No trudno, dryń dryń, panie policjancie? Zniszczenie mienia chcę zgłosić!

Będę informować na bieżąco co i jak.

Wiecej zdjęć niżej.
Pobierz
źródło: comment_1595303377hVdFFWz4KHNoN9USmuBoGC.jpg
  • 206
@Tajny_agent_CIA: Ty gościu, ale z kulturą, co? Ja słów potocznie uważanych za wulgarne nie używam, a Ty piszesz, jakbyś alfabet na liczydle studiował

@Tajny_agent_CIA: Ładnie, dziękuję. :)


@Hissis: To teraz się ustosunkuj może do tego kto coś napisał, zamiast się przywalać bez sensu do bluzgów? Bo póki co wyszedłeś jeszcze dodatkowo na kogoś, kto wyżej sra, niż dupę ma tym tekstem o liczydle i nieużywaniu wulgaryzmów.
@Waderra: Płotu nie masz? A z tą policją to słusznie, dziś krowa zniszczyła basen jutro wejdzie pod samochód. Nad stadem trzeba umieć panować.
@Waderra poza policją poszukaj mądrze gdzie go można #!$%@?ć za te krowy. Mam rodzinę na wsi w jakimś urzędzie i wiem, że się nie #!$%@?ą w tańcu.
Niejeden cwaniak rolnik już dużą kasę musiał oddawać bo agroturystyka, krówki, świnki itd. a głupek myślał, że nikt nie przyjdzie i nie sprawdzi.
@dyzmund: Jakby był pierwszy raz to próbowałbym się dogadać, ale nie odpuszczał. Z jakiej racji ja mam mieć straty, bo ktoś własnego interesu nie upilnował? To tak jakby koparkowy sprzętu nie zabezpieczył, a ten zjechał i rozwalił altankę/skalniak cokolwiek. Jego praca, jego odpowiedzialność.
@a231: Najlepsze co możesz zrobić to zaprzyjaźnić się z tym psem. Dać mu czasem coś do jedzenia dobrego. Mieć jakieś zabawki dla niego. Wtedy jak sąsiad zobaczy ze jego psu lepiej u obcego to #!$%@? go strzeli i #!$%@? taki płot ze nawet komar od niego nie przeleci do Ciebie
@Wyrelworelowany: to chyba jakieś podkarpackie zwyczaje komunistyczne xD


@PhoenixSoul nie wiem, możliwe.

@Wyrelworelowany: Kolejny półmózg.


@wam116 piszę debilu o mentalności ludzi, nie jakie jest moje pojmowanie tematu

@Wyrelworelowany: Aha, a jak zostawiasz portfel w miejscu publicznym, to zgadzasz się, żeby Ci z niego brali hajs? xD


@Arctic_Slav nie, tak samo jak nie zgadzam się na wchodzenie na mój teren. Popytaj ludzi na wsi czemu tak robią, albo pomyśl sam.
@Waderra 1. Granica przestępstwa przy zniszczeniu mienia wynosi 500 PLN a nie 250.
2. Zniszczenie mienia (zarówno przestępstwo jak i wykroczenie) może być popełnione tylko umyślnie. Zniszczenia dokonane przez zwierzęta trudno będzie zaliczyć do działania umyślnego.