Wpis z mikrobloga

  • 3725
Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu - mieszkam na wsi, ogarniam sobie powoli grunt, drzewka, ogródek, mała rozporóweczka. Wychodzę z psem na dwór i coś jest nie halo. Chwila otrzeźwienia, nosz #!$%@? krowy, znowu krowy! Zniszczony basen, zniszczony ogródek, wszędzie ślady #!$%@? bydła. Właściciel odrzuca połączenia? No trudno, dryń dryń, panie policjancie? Zniszczenie mienia chcę zgłosić!

Będę informować na bieżąco co i jak.

Wiecej zdjęć niżej.
Waderra - Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu...

źródło: comment_1595303377hVdFFWz4KHNoN9USmuBoGC.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
via Android
  • 850
@lukija nie wiem gdzie mieszka, bo grunt pod pastwiska dzierżawi od gminy. Mam tylko numer, bo już spiny z nim miałam o biegające byki po drodze
  • Odpowiedz
@Waderra: Ale z kulturą proszę, tak? Nie prujemy się na sąsiada na psach, bo to bardzo nieładne zachowanie, bardzo nieeleganckie. Wręcz niegodne obywatela normalnego uczciwego.
  • Odpowiedz
@Waderra: mieliśmy to samo, przez świeżo założony trawnik przebiegło 40 krów :/ Była katastrofa
Na szczęście właściciel krów założył nam trawnik od nowa (zaorał, wyrównał, zasiał itd)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1437
@WujekMalysz11 dogadać? Ile razy można, po tym jak miesiąc temu #!$%@? mi truskawki powiedziałam mu wprost - będzie policja, bo ja takiej samowoli nie zdzierżę, z resztą co ja mam do stracenia? Ogródek i basen już #!$%@?, a on nadal będzie brał dotacje na krowy które co drugi dzień zdychają a weterynarza podobno od dwóch lat nie widzialy
  • Odpowiedz