Wpis z mikrobloga

Motoryzacyjne Murki, budżet maksymalnie do 25 tysięcy, co brać?
Do wyboru Honda Civic VIII 1.8 benzyna, mega mi się podoba jako całość, przód, tył i wnętrze. Do tego świetny silnik i dobrze znosi lpg, jednak obawiam się że 140KM nie wystarczą mi i będę zawiedziony.
Pozostałe propozycje to Megane 3 coupe 2.0 Tce, Laguna 3 coupe 2.0 turbo, Accord VII 2.4.
Fajnie gdyby jakiś właściciel ufo się wypowiedział w sprawie samochodu, czy wystarcza ta moc, bo ponoć świetnie się prowadzi przez zawieszenie a mocy brakuje ()

Jeszcze jakieś propozycje w tej cenie? (Bez Alfy i Fiata Bravo).


#motoryzacja #samochody #honda #renault #civic #pytanie #kupautozmikro
f.....b - Motoryzacyjne Murki, budżet maksymalnie do 25 tysięcy, co brać? 
Do wyboru...

źródło: comment_1594399455gWC5teEVIsx6iZMPP3wDgM.jpg

Pobierz

Co kupić w tym budżecie?

  • Honda Civic 8 51.0% (200)
  • Megan 3 11.5% (45)
  • Laguna 3 12.0% (47)
  • Coś innego (podaj w komentarzu) 4.8% (19)
  • Kup Golfa i skończ wymyślać 20.7% (81)

Oddanych głosów: 392

  • 83
@Stafford: Powyżej 120 to baaardzo rzadko, właśnie 9,5 sekundy do 100 wygląda fajnie i ludzie chwalą silnik, jednak jeździłem Aurisem z 137KM i bardzo słabe to było (porównuje do obecnego diesla 115KM)

@pandafix: To fakt, tutaj musiałbym trochę poszukać i poczekać, chociaż widywałem w tych ~25 już kilka sztuk ciekawych, co prawda nie oglądałem ich na żywo więc nie mam porównania czy złomy czy nie.

@razdwarazdwa: Nie potrzebuję latać
@fsck_sdb ufo koroduje i #!$%@?ą się układy elektryczne we wnętrzu. Ogólnie spoko wozik, ale bralbym raczej 2.2 , porządnym programem to ma się czym odpychać moment wykręca flaki. W środku zadziwiająco dużo miejsca jak na hatchbacka.