Wpis z mikrobloga

Pisałem to już parę razy i napisze jeszcze raz. To co pozostanie po rządach PiS, będzie się nas trzymało przez dziesiątki lat. Tak samo jak ludzie nadal mentalnością siedzą w PRL, tak samo te lata karmienia ludzi informacjami z TVP i socjalem odcisną swoje piętno na długi czas.

Nie będzie w najbliższych latach kandydata albo partii, który będzie miał szansę wygrać wybory nie obiecując utrzymania obecnych wydatków na socjal. Pogódźcie się z tym. Nie ważne kto jakie ma poglądy, jeśli pójdzie do wyborów z hasłem "socjal jest zły" to jest skończonym debilem.

Smutne ale prawdziwe.

Także nie dziwcie się, że ktokolwiek czy to Trzaskowski czy potem PO, PSL, SLD itd. będą wspierali obecną politykę socjalną. Po prostu nie mają wyboru, a nie są aż tak nieogarnięci jak korwin, żeby gadać o hitlerze w telewizji a potem być pod progiem wyborczym.

#wybory #neuropa #konserwy
  • 3
@Murasame:

Nie będzie w najbliższych latach kandydata albo partii, który będzie miał szansę wygrać wybory nie obiecując

utrzymania obecnych wydatków na socjal. Pogódźcie się z tym. Nie ważne kto jakie ma poglądy, jeśli pójdzie do

wyborów z hasłem "socjal jest zły" to jest skończonym debilem.

Zakop się w swoim smutnym dole i tam żyj, tak samo jak cała reszta. Nasz system proporcjonalny (mówię o sejmie, bo jest dużo ważniejszy od prezydenta)