Wpis z mikrobloga

Mirki, słuchajcie mam problem. Dzisiaj w drodze do pracy na przystanku dosiadl się do mnie jakiś facet lvl chyba 40.
Zaczął zgadywać, że co tak wcześnie tu robię. Myślałam, że tak chce zagadać bo w sumie bus się spóźniał.
Nie chciało mi się o 5 rano z nikim gadać, więc szybko ucinalam rozmowe, ale on ciągle zaczynał jakiś nowy temat.
Przyjechał autobus i oczywiście usiadł obok mnie. W pewnym momencie zaczął jakoś przekraczać granice i mnie dotykać po ramieniu, po kolanie. Od razu powiedziałam, że nie życzę sobie tego i żeby dał mi spokój. Wiedziałam już, że to nie jest zwykla rozmowa z jakimś randomem w trakcie drogi do pracy.
Widział gdzie wysiadam i powiedział, że będzie na mnie czekał pod firmą jak skończę pracę. Wie o której kończę, bo ma tu kolege i wie jak tu lecą zmiany. Powiedział, że o 18 będzie czekał pod firmą.

Co mam zrobić? Strasznie się boję i martwię. Okropnie się teraz czuję, bo jakis obcy facet mnie dotykal. Boję sie, że faktycznie będzie stał pod firmą i będzie ze mną jechał, a potem będzie widział gdzie mieszkam.
Chyba wezwe ubera, bo serio się bardzo boję. Czuje się wręcz brudna, bo ktoś wbrew mojej woli naruszał moja przestrzeń. Mam ochotę się rozplakać ;/

#wroclaw #gownowpis
  • 191
  • Odpowiedz
@konsumatumest: z opowieści znajomej która miała stalkera przez którego jej rodzina musiała się przeprowadzić (chory psychicznie, nie zamknęli typa, zakazy zbliżania nie działały) wiem, że trzeba to zgłosić na policję, oczywiście, zakaz zbliżania jest do ogarnięcia. Gorzej jak to chory psychicznie bo na takiego trudno coś zdziałać, koleżanka usłyszała od osoby na wysokim stanowisku w ogranie sprawiedliwości że jest atrakcyjna i powinna być gotowa że mężczyźni ją będą adorować (on groził
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Jeśli to nie bait to wezwij policję niech się zasadza na gościa, za zmacanie obcej łaski w autobusie będzie miał wyrok. Ale w sumie to bait bo niby ma znajomego w twojej pracy, dotrzyj do tego znajomego prezes szefostwo do więc się jak się nazywa i narób mu smrodu.
  • Odpowiedz