Wpis z mikrobloga

Siemanko szukam komputera rowerowego
Głównie mam dylament między Garmin edge 520 plus, a
Garmin edge 530
Ewentualnie:
Bryton rider 860T
I może wahoo elemnt bolt- choć podobno bardzo przereklamowane urządzenie,
Skłaniam się ku 520+ ze względu na cenę (940zł po dokupieniu, czujników prędkości, kadencji i hr, koszt ok. 1400 zł), 530 w wersji bundle 1800 zł, czy miał ktoś z was w/w. Urządzenia i może mi powiedzieć czy warto dopłacać do nowszego 530?
#rower #szosa #kolarstwo #rowery #garmin #wahoo
  • 32
@Zaciej2020 też się sporo czasu rozglądałem i byłem zdecydowany na wahoo. Jednak zmienily się priorytety i na zdecydowaniu się skończyło. Dokupiłem do swojego cateye pasek HR i kadencję i na ten moment wystarczy.
Z garminow ponoć wersję 530/830 są sporo poprawione pod względem szybkości działania. Jeśli potrzebujesz nawigacji to myślę że garmin będzie lepszy od wahoo
@Zaciej2020 pewnie nie warto choć nic tak nie wkurza jak długie parowanie z czujnikami albo gubienie sygnału w czasie jazdy

szkoda że nie napisałeś wcześniej bo był ten garmin za 717zl z Amazon w zeszłym tygodniu. Nówka sztuka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kubackjeee1: gdybym dzisiaj stał przed tym wyborem to dołożył bym do roama, że względu na kolorowy wyświetlacz i możliwości nawigacji trasy
@Zaciej2020 nic z powyższych. Mam bundla i jedyne wahania, rozbieżności czujników pojawiły się przy końcówce baterii tychże. Więcej niż 10h na ładowaniu nie jechałem, tj nie doprowadziłem jeszcze do wylądowania baterii.
@Zaciej2020: pamiętaj że pomiar tętna można wziąć od majfrenda z Chin, taki Magene h64 działa idealnie, przyszedł mi niedawno do Brytona 410 i mogę polecić, koszt 60-90 zł zależnie od promocji, kuponów itp. ja dałem 60, 3 tygodnie temu. Kadencję Magene S3 też można dostać za około 40zł, razem wychodzi stówka. A ja jakbym miał wybierać coś z komputerków na rower do 1400/1500zł to wybrałbym Wahoo Roama. Razem wyjdzie ok. 1500
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaciej2020: 530 ma średnią baterię, nie jest dotykowy, ale za to ma czytelne mapy, nie gubi czujników (mocy, kadencji, prędkości, tętna), treningi można tworzyć z poziomu kompa i telefonu, ma climb pro; ale ja nie jestem zadowolony, bym powiedział tak 7/10; znajomi posiadający wahoo są chyba bardziej zadowoleni niż ja