Wpis z mikrobloga

  • 80
No witam witam włosowe świry przychodzę z małym updejtem nt masek kallos
Zdążyłam przetestować avocado, banana I algae.

Avocado - bardzo spoko maska. Dużo różnych olei, jest to niby pre-shampoo treatment (jak tak ją stosuję) ale nie ma przeszkód żeby nakładać ją jak typową maskę. Ma bardzo ładny, świeży, cytrusowy zapach. Konsystencja nieco rzadsza niż w innych kallosach. Na pewno warto wypróbować. Głównie emolienty.

Algae - lekki zawód, bo maska też lekka. Moje włosy potrzebują trochę więcej, ale zawsze można dodać oleju i będzie gituwa. Piękny, świeży zapach, trochę jak kremy Nivea. Emolienty+ekstrakty z alg

Banana - podobna do algowej, ale bardziej gęsta i treściwa, pachnie mocno tym bananem co mnie nie drażni, a ja raczej nie przepadam za takimi słodkimi zapachami więc bardzo miło :). Emolienty+trochę humektantów.

Powiem wam że super jest widzieć jak włosy właściwie z każdym myciem wyglądają coraz lepiej. Czuję że jeszcze więcej da się z nich wydobyć, tylko potrzeba jeszcze trochę czasu i fajnego cięcia, bo to co teraz mam na głowie to efekt moich mało udanych eksperymentów ( )

Malutki protip: nie bójmy się szamponów z slsami! Co kilka tygodni warto pozbyć się nadbudowań i umyć całe włosy w rypaczu. Na to porządna odżywka i jest super

Ps poleci ktoś suszarkę z dyfuzorem? Czym się kierować przy wyborze? Jestem w tym temacie totalnie zielona ;
;

#wlosy #mirabelkipolecajo #wlosomaniaczka #kreconewlosy #uroda
szzzzzz - No witam witam włosowe świry przychodzę z małym updejtem nt masek kallos
Zd...

źródło: comment_1592773445LCAL7vRHhgbaTQNklGqgqP.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szzzzzz: Bardzo ładne włosy masz ʕʔ
Spróbuję sobie na pewno tej bananowej, od siebie polecam kallos multivitamin, zapach jest taki dość mocno cytrusowy, skład zaś bardzo emolientowy
  • Odpowiedz
@szzzzzz: w jakim czasie po rozpoczęciu kuracji zauważyłaś poprawę i jak często stosowałaś maski? Ps. Już myślałam, że coś super drogiego tu reklamujesz, ale google wyprowadził mnie z błędu ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kamyczeq dziękuję bardzo nigdy w życiu bym się nie spodziewała komplementów na temat moich włosów bo zawsze wygladaly jak sianko
Szampon - dosłownie jakikolwiek, byle bez silikonów :) aktualnie mam pantene micellar
  • Odpowiedz
@szzzzzz ja tylko wtrącę żeby uważać z tymi Kallosami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Każda ma Methylisothiazolinone i Methylchloroisothiazolinone które bardzo często uczulają co skutkuje wypadaniem włosów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@justypl powiem tak - najprostsze pomysły, składy, dania i wiele wiele innych rzeczy są najlepsze :) a jak jeszcze do tego są tanie to jest marzenie. Spróbuję wyslac na priv kolaż ze zdjęć to zobaczysz stan moich włosów. Zaczęłam bardziej świadomie dbać o włosy jakieś 2 lata temu. Zaczęłam wtedy pielęgnację metodą curly girl która mi nie przypasowała niestety. Włosy były w lepszym stanie, to na pewno, ale też wyglądały na takie
  • Odpowiedz