Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirko,

dziś niecodzienne rozdajo którego przedmiotem jest mój wysłużony laptop. Stan oceniam na 3+. Obudowa trochę pokiereszowana ale poza tym sprawny. Przesyłka na mój koszt kurierem. Nie jest to ostatni cud techniki ale może komuś się przyda :)

Laptok Acer Aspire E1-571 wyposażony w procesor Intel® Core™ i3-3120M , 2 rdzeniowy i 4 wątkowy, 2.50 GHz i 4 giga ramu. Posłuży do przeglądania mirko, prac biurowych czy lekkich starych gierke jak heroes3 albo wow.

Rozdajo jest kierowane tylko do #niebieskipasek . Sorry rozowe. W ten sposób chce pomóc niebieskiemu w zbieraniu danych do magisterki z #psychologia . Niestety Cov19 sprawił że to jedyny w pełni bezpieczny sposób na przeprowadzenie badania.

Aby wziąć udział w rozdajo należy:

- Zaplusować ten wpis dla zasięgu
- Wypełnić tę o to ankiete
- Zrobić screena/zdjęcie strony końcowej + gdzieś umieścić swój nick z vikopu.

Prosiłabym o zapisanie zdjęcia w celu weryfikacji czy zwycięzca rozdajo realnie przyczynił się nauce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozdaj będzie trwało do 25.06.2020 do godziny 20:00. Wtedy też wylosuje zwycięzcę przez mirkorandom i odezwę się na priv.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc !


#rozdajo #zwiazki #samotnosc #laptopy
hissdz - Dzień dobry mirko, 

dziś niecodzienne rozdajo którego przedmiotem jest mó...

źródło: comment_1592467119Eqc7Df9h4NjyV4qoRJmhCu.jpg

Pobierz
  • 204
@hissdz: Słyszałem w radiu ostatnio audycję w ramach akcji uwolnij złomka. Chodzi o wyposażenie dzieci wykluczonych z edukacji zdalnej przez brak hajsu na komp który im posłuży. Może lepiej na taką akcję oddać nie potrzebny sprzęt? Ankietę wypełniłem żeby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)