Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z powodu mojej obecnej pracy i zainteresowań, nie moge sobie pozwolić na sen, jednak ciagle przysypiam. Czy gdybym uzaleznil sie nagle od benzodiazepin/ghb,bdo,gbl/alkoholu to miałbym bezsenność? Ile trzeba byc w ciągu by jej dostac? Nie mówić ze bede żałował, bo nie będę, sen jest nudny i utrudnia mi rozwój w pracy i moich umiejętności.
#narkotykizawszespoko #sen #nocnazmiana #bezsennosc #benzodiazepiny #praca #pracbaza #alkohol #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeafc042d35834c6b87f80a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania Czy ty właśnie zapytałeś o sposób aby celowo uaktywnić w sobie bezsenność? Jesteś niepoważny. Bezsenność przede wszystkim to jest stan w którym chcesz spać, a nie możesz. Wiąże się to z dużym dyskomfortem, rozregulowaniem układu nerwowego i wielu innych negatywnych następstwach. Śpij mniej (5 godzin), ale śpij. Jeszcze nie słyszałem żeby alkohol przyczynił się do bezsenności. Alkohol jak i benzo działają przeciwlękowo i uspokajająco więc przy okazji potęgują senność.