Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszło oglądać jakiś lokalny program w tv o domach spokojnej starości, jak zadowoleni są, że mają z kim spędzać czas bo są samotni organizowane są jakieś gry zabawy...

Czemu nie ma czegoś takiego dla młodych ?

Takie miejsca gdzie młode osoby tak 20 parę 30, 40 lat, mogą się spotykać, organizowane są jakieś gry planszowe rozmowy itd ?
Przecież tyle jest samotnych osób, ja z chęcią bym z czegoś takiego korzystał a nie ciągle wszystko sam robił.

Ostatnio piszę z typiarką na tinderze, o urlopie że jadę sobie nad morze, ona z kim jedziesz. Jak mówię że sam. Ona coś takiego napisała Ooo i przestała pisać ¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #organizacje #samotnosc #ludzie
Tyle przecież osób jest widać po tagu #przegryw i wszyscy sami siedzą.
  • 18
@niewiemcorobic: ale przeciez nie każdy jest dynamiczniakiem ekstrawertykiem, duszą towarzystwa co zdolności interpersonalne przychodza mu naturalnie, zawsze się dogaduje itd.

Tak samo sporo jest starych osób, które są dynamiczne i nie muszą tez korzystać z takich miejsc.

Ludzie są różni, różne rzeczy się w życiu dzieją. Kobieta np którą ktoś zgwałcił albo bił, też przecież nie będzie taka otwarta na ludzi ufna itd.. ktoś może być z jakiegoś #!$%@? środkowiska, ktoś
@niewiemcorobic: Ale przecież nie mówię stricte o przegrywach, którzy siedza w domu bo nie chcą wychodzić, albo się boją, tylko osobach które chcą, które pograły bo sobie np w kalambury monopol itd ale nie mają z kim i niekoniecznie trzeba pić alkohol.
Pokaż mi przykład jednego takiego miejsca, bo może o czymś nie wiem po prostu, i faktycznie coś takiego można znaleźć.
Ps klub nie jest takim miejscem, do klubu idzie
@niewiemcorobic: Ok, wpisałem, jest u mnie w mieście coś takiego... To kompletnie nie o to mi chodzi byłem tam.. zwykła barówa w której można grać na konsolach, i zaczepiają cię pijaczki z ulicy, jak i barmanki barmanów, nie raz widziałem awantury czy jak ludzie się bili. No zajebiste miejsce poleciłeś :D
To zwykły bar jest jakiś tysiące z rozszerzeniem że może grać na konsoli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: zgadzam się cybernachina ti raczej takie miejsce gdzie już sie przychodzi że znajomymi a nie poznaje się nowych. Generalnie jak masz jakieś konkretne hobby to może poszukaj po lokalnych grupach na fb czy ludzie nie szukają towarzystwa :)
@r5678: Poszukaj na fb grup integracyjnych w Twoim mieście. Teraz ogólnie młodzi i średnio-młodzi ludzie organizują się w internecie. Ja byłem już na paru wyjściach na planszówki z jednej grupy i było całkiem spoko. Byli i tacy bardziej dynamiczni którzy pomagali to organizować, uczyli innych itp, ale spora część ludzi to takie lekkie nieogary towarzyskie, więc jako przegryw można się czuć jak u swoich.