Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chodzę na siłkę już od ponad roku, ale z trzymaniem michy u mnie ciężko, i dlatego wyglądam jakbym chodził na nią 2-3 miesiące. Siła jest nawet ok, 100 na płaskiej, 160 martwy, siady 150kg. Jakbym wziął się w garść i zaczął trzymać michę to mogę wchodzić na teścia? Nie mam problemów zdrowotnych, wszystkie wyniki w normie oprócz testosteronu który mieści się w normie ale jest w dolnej granicy. Myślę, że po teściu lepiej bym się nawet czuł

#silownia #mikrokoksy #sterydy #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed1171a0054036b426bc955
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 14
Miej tylko na uwadze, że teść zmieni cię o 180s. Zacznie cieszyć się życiem, podniesie ci się twoja samocena. Ale... To #!$%@? uzależnia. Po odstawieniu będziesz się czuł jak mega #!$%@? więc jeśli jesteś gotowy na długie ładowanie towaru a nie a jebnę se 2msc przed wakacjami to próbuj.
@Majkel94: Bez przesady, nie na każdego teść tak działa. Jak się naczytałem o tych zmianach zachowania na testosteronie, wzroście agresji i cholera wie co jeszcze, a potem sam spróbowałem to wtf? Tyle tylko że podobały mi się brzydkie laski i łatwiej było o erekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)