Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś ładne i ciekawe miejsca w których można porobić zdjęcia? Bardziej mnie interesuje natura, a więc las, woda itp, ale nie tylko. Nie obraże się za wskazanie bardziej szczegółowych, a nie ogólnych miejsc. Zmotywowałam się, rower kupiłam to chętnie bym gdzieś pojeździła i przy okazji porobiła zdjęcia. Głównie Lublin i okolice, ale jeśli trafi się coś fajnego w lubelskim, to również chętnie przyjmę. Może są jakieś strony/aplikacje mobilne na ten temat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin #lubelskie
  • 4
@xyz_123: Trasa nad brzegiem Wisły z Janowca do Kazimierza (prom) i później do Podgórza. Wspinamy się na Skarpę Dobrską i wchodzimy na nią (to oznaczony szlak). Później z Skarpy do Dobrego, Wilkowa i powrót asfaltem do Kazimierza. Można miksować. Można też pojechać czarnym szlakiem z Puław przez Zbędowice (koniecznie zobaczyć widok z Trzech Krzyży tam) i do Kazimierza itd. Sam Lublin też jest ciekawy i powoli go odkrywam.
komanczos - @xyz_123: Trasa nad brzegiem Wisły z Janowca do Kazimierza (prom) i późni...

źródło: comment_1589728654O4jILPo9WIl9z0FbA69zvA.jpg

Pobierz
@mannoroth: dzięki, brzmi interesująco.
@komanczos: akurat trasę Janowiec - Kazimierz znam, tyle że bardziej tą samochodową, ale o reszcie nie słyszałam, więc też chętnie skorzystam. Jakbyś chciał się podzielić jakimiś miejscówkami w samym Lublinie, to też się nie obrażę ( ͡° ͜ʖ ͡°) I za zdjęcie plus, fajnie ujęte.