Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #redukcja
Chciałbym zrzucić bebech, co za tym idzie przydałaby się redukcja. Myślę nad ucięciem 300kcal z mojej diety. Pytanie tylko czy mam ucinać z tych 2761 czy 1972? ¯\_(ツ)_/¯
I czy powiedzmy że moja waga stałaby w miejscu przy 2000kcal/dzień i jadłbym te 2000kcal, ale dodawał bieganie to czy też będę chudł? Jestem zielony po pytaniach pewnie można się domyśleć xd
Biblibablibu - #mikrokoksy #redukcja 
Chciałbym zrzucić bebech, co za tym idzie przy...

źródło: comment_1589556920RYRguFW2FFAXMcU7MMVwen.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Biblibablibu: Teraz masz 2761 na dzien,jesli bedziesz przez tydzien jadl po 2261 to w 7 dni schudniesz 1kg.Tak to wyglada w teorii.
W praktyce jedz gotowane zamiast smazonego,wiecej owocow i warzyw.Chleb razowy itp No i zero slodyczy ani napojow slodkich i sprawdz jak ci sie bedzie waga zachowywala
  • Odpowiedz
@Biblibablibu: Te 2761 kalorii to zakładając że chcesz tracić wagę czy utrzymywać ją? Jeżeli przy twojej aktywności potrzebujesz 2750 kalorii to obetnij z tego i będziesz miał deficyt. Jeżeli będziesz jadł 2000 kalorii i już niżej nie chcesz schodzić to tak, cardio pomoże ponieważ spalasz więcej kalorii.
  • Odpowiedz
@robertK: dieta w której eliminuje się produkt, które się lubi nie jest dietą tylko katorgą, dlatego ludzie po osiągnięciu wymarzonej wagi wracają do swojego poprzedniego menu i wielkie zdziwienie. Lepiej ograniczyć a nie eliminować.
@Biblibablibu BMR to ilość kcal, które twój organizm spala nawet jakbyś był przykuty do łóżka. Po doliczeniu całej aktywności z dnia spalasz łącznie te ok. 2700kcal. Jesz 2400-2500 i obserwujesz wagę po tygodniu, jak spadła to dobrze,
  • Odpowiedz