Wpis z mikrobloga

Zrobiłam pięknie przyrumienione wege klopsiki z zielonej soczewicy oraz kaszy według przepisu popularnego bloga dla weganow. Wyrzuciłam je do kosza bo tego dziadostwa nie chciał dotknąć nawet mój pies jedynie wylizał zrobiony przeze mnie sos. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jak tu starać się być "dobrym człowiekiem" skoro te dania są mega obrzydliwe. Kiedyś zmarnowałam kasę nawet w restauracji. A to nie jedyne moje bezmięsne danie jakie zrobiłam w życiu i żadne praktycznie mi nie smakowało. Nawet curry z mięsem jest o wiele lepsze niż bez.
Soja.. tofu.. ohyda.

#dieta #wegetarianizm #oswiadczenie

  • 27
@Silent_Mouse: to sobie zrób coś z kuchni gruzińskiej czy ukraińskiej, zamiast chińskiej abo włoskiej, a nie katuj się jak #!$%@?. Mamy covida to za mało zmartwień? Chcesz sobie dowalić jeszcze? Pokutujesz za coś, czy co?
Zjedz jak człowiek kawał mięcha i jakąś mozzarellę czy śmietanę i zaraz będzie Ci lepiej
@Silent_Mouse: Może być ci ciężko przekonać innych do takich dań. Na samą myśl mózg się buntuje i tego nie zmienisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do bezmięsnych potraw to więcej poćwicz. Wypróbuj inne przepisy albo twórz swoje. Można zrobić pyszne jedzonko.
@Silent_Mouse też się długo nie mogłam przekonać, ale zależy co, jak i z czym. Seitan uważam że jest najlepszym niby-mięsem wegańskim i przyprawiony jak gyros jest nad-niby-mięsem.
A grillowane w sosie barbecue od @KFD_pl wędzone tofu z warzywami i ryżem to petarda, omomomom <3