Wpis z mikrobloga

Najlepsze moim zdaniem to starać się promować i tworzyć dobrze napisane historie i media, które po prostu mają w sobie gejów a nie korporacyjne papki, które mają przygotowaną listę z grupami, które muszą być reprezentowane.


@FoolyKewly: Chodziło mi raczej co ja jako gej mam z tym zrobić.
  • Odpowiedz
Jakoś nie wydaje mi się by w serialach częściej niż 1 bohater na 50 był osobą LGBT, więc nie, nie jest to nadreprezentacja.


@MinnieMouse0: A mi się wydaje że jest, więc możesz przynieść jakieś dane, żeby udowodnić wyższość twojego wydaje się nad moim.
  • Odpowiedz
sporo widuję azjatów (czarnoskórych też) w produkcjach netflixa, zdecydowanie więcej niż osób nie-hetero. czy poza netfliksem też tak jest? pewnie nie do końca. czemu? nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenAnonToKlopoty: Czyli nadinterpretacja mniejszości Ci nie przeszkadza, ale większości już tak? TVPiS prezentuje poglądy większości - i to jest złe. Netflix mniejszości i to jest dobre?
  • Odpowiedz
nie rozumiem


@TenAnonToKlopoty: TVPiS prezentuje świadomie tylko jedną objawioną prawdę, poglądy starego zgorzkniałego człowieka, ale na tego człowieka głosują miliony, większość. Netflix prezentuje wizję świata mniejszości, i też mają tak jak na Woronicza przykaz co ma znaleźć się w ramówce/scenariuszu. Mają takie same prikazy jak ci z TVPiS. Każdy scenariusz ma mieć pewne wątki. To nie jest samodzielność.
  • Odpowiedz
@Kosciany: Na netflixie do porzygania jest takich postaci, które są, bo są. Jeden z niewielu homosekualistów, którzy serio mieli jakiś sens to w serialu Piraci, bo było to w dużej mierze powiązane z wątkiem fabularnym, a nie jak w większości teen dramach. Laska w pierwszym sezonie po jednym nieudanym seksie z chłopakiem okazuje się 100% lesbijką XD
Netflix please
  • Odpowiedz
Tutaj chyba chodzi o ogólny obraz jakim karmi nas Netflix. Minierial "Safe" pokazuje, że w otyłym chłopaku zakochała się na zabój koleżanka. Rudzielec-mądrala jest mega popularny i lubiany. W "Dom z papieru" chudy młodzieniec jest 100% hetero a wielki facet i inny męski wzorzec to przykłady homo. To trochę zakłamywanie rzeczywistości. Przykłady można mnożyć @TenAnonToKlopoty @CapoDiPtakMuzzapi. @Sail_and_boats Ma rację
  • Odpowiedz
@FoolyKewly: @FoolyKewly: @FoolyKewly:

I co udowodniłeś tym argumentem? Nic. Równie dobrze mógłbym właśnie pisać o osobach innych ras.

Pokazuje jak absurdalna jest próba kontroli scenarzysty w tym jakie postacie tworzy

Ja nie mówię o braku reprezentacji, ja się pytam gdzie waszym zdaniem jest granica w tej reprezentacji i kiedy już starczy "wpychania" obecnie modnej grupy do mediów?

Nie ma żadnej granicy. To ty chcesz aby w serialu na 100
  • Odpowiedz
Nikt nie wprowadza postaci po to tylko, żeby pokazała, że jest hetero i zniknęła.


@HeadH: co za #!$%@? bzdura. Jak w takim razie zdefiniujesz wszystkie postacie żeńskie z Californication, Entourage i setek innych seriali, które pojawiają się tylko na seksik i znikają z ekranu?
  • Odpowiedz