Wpis z mikrobloga

Skoro tych ludzi nie ma w Twoim gronieznajomych, to może po prostu zaakceptuj, że nie jest to serial oddający realia Twojej grupy znajomych?


@mike-mo: Nie wiem co ty i twoi "znajomi" lubicie robic razem, ale ja moich nie pytam z kim chodza do lozka, przy kazdej mozliwej okazji.

Kogo #!$%@? obchodzi, ze ktos jest lesba w serialu o superbohaterach? Mam ci opowiedziec jakie jest przelozenie ilosci homoseksualizmu do reszty tresci w
@TenAnonToKlopoty: Ale farmazon. Ludzie którzy lubią jak im się sra na klatę też występują randomowo na świecie, ale jakoś są mało wyeksponowani w serialach na Netflixie.

Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.


@Hatespinner: ludzie hetero też są wyeksponowani w serialach netflixa i też często są bezsensownymi postaciami. Po prostu przeszkadzają ci postacie geje dlatego, że jesteś homofobem.

Nic nie wnosząca postać hetero? Ok
Nic nie wnosząca postać ruda? Ok
Nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HeadH: bardzo fajna i rzeczowa argumentacja i ciężko mi wejść tu w jakąś polemikę w sumie.

Nietrafione jest moim zdaniem stwierdzenie, że #!$%@? hetero postacie w serialach też istnieją i jak się ich nie czepiamy to homofobia. Wprowadzenie postaci wiąże się z kosztem, więc mają tam jakąś rolę do spełnienia, może lepiej może gorzej, jeśli jakaś postać pojawia się i jedyne co robi to ujawnia się jako LGBT to znaczy, że
Ludzie którzy lubią jak im się sra na klatę też występują randomowo na świecie, ale jakoś są mało wyeksponowani w serialach na Netflixie.


@Hatespinner: w sensie taki sam procent jest ludzi, ktorzy sraja na klate jak homoseksualistow na swiecie?

Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.


Logiczne #!$%@? rowniez mozna mnozyc w nieskonczonosc.

EDIT:

"Nadreprezentacja". Idz doedukuj sie, wiedzofobie.


A ok, czyli jesli jest jedna para homoseksualna na 20 innych par to
@lost_in_translation: xd zajebista analogia. Teraz sprawdź, gdzie występują zebry na świecie(zoo to nie jest występowanie). Porównujesz coś takiego, do rzeczy powszechnej wśród ludzi każdej kultury i nacji na świecie xd Jakby geje żyli stadnie na trawiastych terenach Afryki, na południe od Sahary, to by może miało to sens xd
@Shatter: jeśli przed tą sceną wiedziałeś, że jest gejem, to faktycznie nie ma sensu. Jeśli jednak nie wiedziałeś i się tego dowiadujesz, to dostajesz takiego dysonansu poznawczego. Z założenia i stereotypu gangster to osoba hiper męska, pełno lasek itd., a tu mamy taką antytezę tego.
W serialu The Wire jedną z głównych postaci też jest czarny gangster gej, którego wszyscy się boją. Jak dla mnie to świetnie kontrastuje z wyobrażeniem.
@HeadH: to jak w 3 sezonie Jessici zrobili z tego policjanta geja który akurat adoptował dziecko to było żenująco słabe, ewidentnie na siłę, tylko po to żeby wrzucić jeszcze jeden wątek. Już nawet trans jako sekretarka Jessici mi nie przeszkadzał