Wpis z mikrobloga

@TenAnonToKlopoty: No właśnie doszukuję się czegoś czego nie ma, bo wciskane na siłę postacie gejów żadnej głębi nie posiadają. A chciałbym żeby było inaczej. Żeby to były dobrze napisane postacie, a to, że mają orientacją taką jak nie inną byłą wyłącznie tłem a nie najbardziej eksponowaną cechą. Mi mniejszości w kinie nie przeszkadzają jako takie.
@Bomfastic: Sramę. Pisze o tym, że postacie są #!$%@? napisane, są wyłącznie tokenem, a nie że promowane jest 'pedalstwo'. Tak samo jest z ludźmi, jeżeli definiuje ci wyłącznie to, jaką masz orientację i nie masz nic więcej światu do zaoferowania, to jesteś płytki. Nie sądzę jednak, że przebije się to przez twój gruby czerep i zrozumiesz takie subtelności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@CapoDiPtakMuzzapi: przecież większość seriali netflixowych nie jest jakimś arcydziełem, i większość postaci jest słabo napisana. A #!$%@? się akurat do postaci homoseksualnych jest najzwyczajniej w świecie homofobią. A obrażanie mnie i moich zdolności poznawczych, świadczy o twojej płytkości, więc z zasady powinny Ci się płytkie postacie podobać.
A #!$%@? się akurat do postaci homoseksualnych jest najzwyczajniej w świecie homofobią


@Bomfastic: XDDDDDDDDDDDD
Tak tak, nie wolno zwerbalizować krytycznego stosunku po jakiejkolwiek postaci bądź aktywności geja, bo to homofobia i chęć zamykania gejów w psychiatrykach albo palenia ich żywcem. Nie używaj słów których nie rozumiesz, a już w szczególności jak zamierzasz hiperbolizować.