Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj ważna rzecz dla mnie bardzo i jestem przejęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR:
Link do mojego Patronite jest TUTAJ
I zrobiłem znalezisko, które jest TUTAJ

A tu opis konkretniejszy:

Na wykopie jestem ponad 9 lat, przez co już zapewne przesiąknąłem tutejszym humorem i stylem bycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prowadzę od kilku lat zespół Pawbeats Orchestra. Jesteśmy związani z rapem i muzyką rozrywkową. Jako team graliśmy już na Przystanku Woodstock, Hip-Hop Kemp, przeróżnych juwenaliach takich jak Ursynalia czy Kortowiada, a także podczas koncertów w Operach i Filharmoniach.

Odpaliłem swój profil na PATRONITE - jest to zbiórka na konkretny cel - cykliczne dodawanie video nagrań "na setkę" projektu Pawbeats Orchestra Live Sessions z całą naszą orkiestrą oraz zaproszonymi gośćmi. Do tej pory w formie koncertowej i studyjnej wystąpiło z nami kilkudziesięciu wykonawców z przeróżnych odłamów muzyki rozrywkowej. Nie sposób wymienić wszystkich, ale wśród nich są m.in. Marek Napiórkowski, Pezet, Quebonafide, Klaudia Szafrańska, Natalia Grosiak, Pokahontaz, Grubson, Igor Herbut, Kontrafakt, KęKę, Kali, Tymek, Marcelina, Ania Dąbrowska, Paluch, Zeus, Bisz, Krzysztof Herdzin i wielu innych.

Chciałbym osiedlić nas w nowym "środowisku" i cyklicznie - co 7 dni dodawać nowe wideo z Artystami, z którymi już pracowałem, a także zawiązywać nowe współprace.

Nasz skład to 20 muzyków. Aby móc to robić niezależnie, ale nagrywać na najwyższym poziomie audiowizualnym, potrzebujemy wsparcia słuchaczy i wierzę, że Mirki pomogą mi w dotarciu do tych, którzy byliby zainteresowani tym projektem.

Serio, pomaga nam każdy grosz. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i taguję. #muzyka #chwalesie #pawbeats

Nie wiem czy mi się uda zawołać plusujących, którzy wspierali mój poprzedni projekt, ale spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pawbeats - Mirki, dzisiaj ważna rzecz dla mnie bardzo i jestem przejęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_15880185119RqODuoMfU9KTIJ3WWLlWg.jpg

Pobierz
  • 100