Wpis z mikrobloga

ja tam lubię #ekstraklasa. Nie oglądam innych lig i żyje w słodkim przeświadczeniu, że tak wygląda piłka nożna.


@shinman: No i wbrew pozorom wcale się wiele nie mylisz. Zawodnicy są słabsi, ale jeżeli chodzi o samo oglądanie gry to nie ma jakiejś wielkiej przepaści, że u nas to nuda a wszędzie indziej czarują. Sam jestem na każdym meczu ekstraklasy, oglądam inne drużyny a potem odpalam np ligę holenderską, niemiecką, włoską
@Portowiec nie porównuj proszę oglądania meczu w TV do stadionu, inna percepcja. Zwykle oglądam głównie United i uwierz mi że wiem co to męczenie buły. Czasem wpadnę do ojca który nałogowo ogląda ekstraklasę i sorry ale największy hit nie ma podjazdu do angielskiego dżemiku. Z drugiej strony jak już się wybiorę na stadion to jest miodzio, ale tak jak mówiłem to jest inna percepcja
Wiadomo, że Real, Barca, Bayern, Borussia czy inne Liverpoole to już jest inny poziom, ale jak sobie odpalicie Legia - Pogoń a potem Werder - Wolfsburg to wcale tej wielkiej róznicy nie zauważycie.


@Portowiec: do czasu weryfikacji w pucharach, a ta co roku wypada identycznie.

nasz rząd jak zwykle ma priorytety z dupy.


@gusguster: Jak się zrozumie o co rządowi chodzi to nie takie do końca z dupy ( ͡