Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie inny świat. Żadnych pisowskich trolli w komentarzach, żadnych(albo bardzo mało, nie wiem jeszcze) fejk niusów, artykuły dopracowane, podane źródła, dużo ciekawych śledztw dziennikarskich.

Choćby nie wiem jak głośno wykopki krzyczały, wyborcza jest kilka klas wyżej niż te pisowskie gadzionowki pod każdym względem. Polecam bo koszt 10zl to nic za taki content

#wyborcza #gazetawyborcza
kobiaszu - Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie i...

źródło: comment_1587624146he9SmkHUyc5uSmNvxs2OVr.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
"Skos", czyli co?


@marian1881: W sensie podawanie swojej ideologii zamiast informacji i felietonów z różnych punktów widzenia. Nawet artykuły o Izraelu, które przecież nie powinny niekogo w Europie obchodzić, a na pewno nie tak, żeby codziennie o tym trąbić, były do przetrawienia w latach 90.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: TVN i Wyborcza mają wspólnie ten sam problem: jak zaczną kogoś promować to do porzygu i w dosyć prymitywny sposób, a z reguły źle z tym kończą. Palikot, Petru, Kijowski, Schetyna, a teraz Hołownia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ja mam to za darmoszkę z jakiejś promocji i nawet jeśli byłbym ultrapisowcem, to znalazłbym tam sporo dobrych materiałów: kultura, Duży Format, Ale Historia, dodatek o biznesie, teksty o świecie itd.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Wyborcza jak wyborcza, taka tam propaganda light dla neuropków, ale komentarze pod artykułami to już kompletne lemingowe szambo.
Tam np. na serio potrafią wychwalać Kulczyków, jacy to z nich wspaniali i postępowi przedsiębiorcy...
  • Odpowiedz
@kobiaszu: też mam prenumeratę, rozdawali z pół roku temu roczne prenumeraty za darmo i z tego skorzystałem. I głupoty jakie widać na jakichs wp, onet itd. są też w wyborczej
  • Odpowiedz