Wpis z mikrobloga

Mecz Polska - Portugalia. Już nie wiem który to był rok. Kurs na ówczesnych wicemistrzów (albo mieli 3 miejsce) Europy Portugalię 2 zł. No to długo nie myśląc pyk 1000 zł na Portugalię. Ebi mnie wyleczył a siostra pożyczyła kasę na semestr polibudy XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wierzbik: świadomie wrzucałem hajs w bitcoin ponzi i nawet dostawałem wypłaty do czasu aż organizator się zmył. Słynny na wykopie Betek. W plecy około 1BTC, to były czasy jak chodził po 3-4k zł. Zostały mi jakieś dziesiąte części więc trzymałem na giełdzie aż w tamtym roku bitmarket się #!$%@?ł, więc straciłem kolejne 5-6k zł ówczesnej wartości. Wiem, iks #!$%@? de ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beztabu: 2015r., sprzedałem oprogramowanie do diagnostyki samochodów, przyjechała policja z przedstawicielem, przeszukanie domu, ojciec #!$%@?, parę rozpraw, 2018 r. koniec sprawy. Od 2 lat zwracają mi sprzęt komputerowy...

Chcieli 200tys.
  • Odpowiedz
@zabayek: Nie bardzo jest co gra to Guns of Glory żeby cokolwiek znaczyć musisz wykładać kasę a pakiety są od 30-500 pln za sztukę, ja przy takich wydatkach łapałem się w top 5-8 królestwa a królestw było jak grałem 300 teraz jest już ok 500... top 10 całej gry to wydatki ok 5k usd ale miesięcznie ;)
  • Odpowiedz
@Enzi: Guns of Glory żeby cokolwiek znaczyć musisz wykładać kasę a pakiety są od 30-500 pln za sztukę, ja przy takich wydatkach łapałem się w top 5-8 królestwa a królestw było jak grałem 300 teraz jest już ok 500... top 10 całej gry to wydatki ok 5k usd ale miesięcznie ;)
  • Odpowiedz
@beztabu: jestem jakieś 20 k do tyłu. Nie było to dla mnie jakieś źródło dochodu. Kupiłem sprzęt na ali dla siebie, wzialem 2 szt co by mój się zwrócił.

W sumie to mogłem kupić oryginał, tyle samo by mnie to kosztowało a miałbym sprzęt :D
  • Odpowiedz
@Wierzbik: w 2008 w czasie kryzysu moja babcia stracila "moje" 3mln zl, bank HSBC, agresywne fundusze inwestycyjne. Młody jeszcze bylem, niedawno sie dowiedzialem. Na szczęście tylko czesc tam wpakowala. Dziekuje babciu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz