Wpis z mikrobloga

@franaa: Ciekawe, bo przeszedłem i nie miałem żadnych problemów z wydajnością, czy spadkami fpsów. Wiadomo, grafika w porównania do wersji z innych platform jest dużo słabsza, ale grywalność jest nadal taka sama. Jak na możliwośći Switcha to Wiedźmin 3 jest rewelacyjnym portem i sporo innych gier mogłoby się wzorować na nim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Googlex: Jak się jest masochistą i lubi grać w 20 klatkach to spoko. Ja ograłem na pc i kuzyn jak na Switchu włączył to się oplułem że śmiechu
@Exxan: Jasne, że Zelda. Wiedźmin pomimo świetnej historii, muzyki i klimatu pod względem gameplayu jest mocno średni, żeby nie powiedzieć słaby. Zelda pod tym względem wypada dddduuuuuużżżżżooooo lepiej i zwyczajnie chce się w nią grać, a nie idzie się od cutscenki do cutscenki, bo reszta gry to nudna ubi-gra, w której biega się i odchacza znaczniki na mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Exxan: jak nie masz dostepu do steama (45 zl za goty), ps4/xboxa to wiedzmin na swiczu bedzie droga zabawa. wiedzmi ma kiepski system walki, ale tez wspanialy swiat, swietne polskie udzwiekowienie, bardzo dobrze napisane postacie i zadania.
zelda to sandbox dla sandboxowania. fabuly jezscze mniej niz w skyrimie (prawie ze ujemny poziom scenariusza), sam sobie szukasz zajecia i zwiedzasz swiat na wlasna reke. jest bardziej basniowo i slodko niz w wiedzminie.
@franaa: To pewnie stąd te wszystkie wysokie oceny i recenzentów i użytkowników. Gra na Switchu utrzymuje przez większość czasu 30 klatek. Do 20 się nie zbliża nawet. Wiadomo, że na PC gra jest dużo ładniejsza i płynniejsza. Ale stwierdzenie, że Wiedźmin na Switchu jest niegrywalną grą dla masochistów jest zwykłą bzdurą.
@Exxan: Zdecydowanie Zelda. Wiedźmina na każdej innej platformie ograsz w lepszej jakości, za 3 razy mniejszą cenę, jak nie lepiej. W ogóle switch to nie jest miejsce do ogrywania tytułów AAA.
@Exxan: Wiedzmin to RPG z fajna fabułą, a Zelda to przygoda którą sam kreujesz, to od ciebie zależy co zrobisz i posiada bardzo dużo fajnych mechanik gdzie indziej nie ma. Ja kupiłem zelde tydzen temu i jestem zachwycony, niby 3 letnia juz gra a to jest to czego od dawno nie widziałem w grach i to czego pragnąłem od gier, czyli nieprzewidywalności. Przez pierwsze 10 godzin w zeldzie to sie tylko