Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zostawiliscie swoją partnerkę/partnera przez to, że od (miesięcy) częstotliwość seksu Wam nie odpowiadała? Mam wrażenie, że to trochę myślenie jak typowe zwierzę (związek jest niezły, trwa 4 lata, mamy po 23lvl). Ale coraz bardziej zaczyna mi to doskwierac.. Były rozmowy, różowa mówi, że ma takie libido (kiedyś była inna, twierdzi, że człowiek siebie się uczy i zmienia), że jest zadowolona podczas seksu I tyle jej obecnie odpowiada (czasem 1raz na miesiąc, czasem 2, czasem 0 przez 3-4 tyg). Kocham ją, ale z drugiej strony nie widzę takiego życia np w małżeństwie kiedyś, nie ma opcji, to jednak jest dla mnie też ważne

#seks #zwiazki #niebieskipasek #rozowy #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 96
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym poszedł do seksuologa. Niektórzy nie są gotowi na seks, albo mają wysokie/niskie libido. Seks jest ważny, jako dodatek do związku. Trzeba się dograć w tej sprawie bo nic z tego nie będzie. Dużo kobiet robi po prostu lodzika xd mówię, ratuj to jeśli ją kochasz, bierz do seksuologa ;)
@AnonimoweMirkoWyznania

Norma... Ma faceta który jest na każde jej skinienie to nie musi już dawać dupy. Możliwe że nigdy hej to nie sprawiało przyjemności z Tobą a teraz da ci tyle żebyś nie marudzi ale nie tyle żebyś był jakoś mega zadowolony.

Następne będzie #!$%@? śmieci i tycie oraz nie dbanie o siebie tylko jak wychodzi do obcych.

Seks to bardzo ważny element relacji. Jeżeli go brakuje to znaczy że masz problemy
OP: @Arachnofob: no i tak mi się wydaje, że jednak taka jest prawda. Nawet spojrzałem na to z tej strony, że kiedyś zrobiła i zaprosiła mnie sama na kolacje. Teraz jak powiedziałem jej niedawno, że nawet ja (nie lubię gotować) 2-3 razy zrobiłem jej niecodzienny posiłek i może wypada włożyć też coś od siebie w tę relację, to było dziwne spojrzenie..
Tylko, że to "rozstań się" nie jest takie proste.
@AnonimoweMirkoWyznania kobiety "#!$%@?ą się" w sposób praktyczny.

Wiesz jaki jest najlepszy sposób aby kobieta nigdy nie przestala cię "kochać"? Spraw aby odejście od ciebie nie było dla niej opłacalne. Jeżeli straci na tym dużo to zawsze będzie chętna, zwarta i gotowa.

Nie jest? Znaczy że znalazła sobie lepszą opcje i teraz przygotowuje się do zmiany gałęzi. Możliwe też że wydaje jej się że tak owinela sobie ciebie wokół palca że zaoewnisz jej
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak uważasz. Moje doświadczenie mówi, że laska będzie dawać od siebie mniej i mniej, a na koniec znajdzie nowego i powie, że to twoja wina, bo nie było już tak jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też byłem młody i głupi. Po przeanalizowaniu wszystkiego na chłodno wiem, że powinienem ten związek skończyć kilka lat wcześniej, niż ona się puściła, no ale co zrobisz, jak nic
@AnonimoweMirkoWyznania nie pociąga aż jej seksualnie.
Jest też prawdopodobieństwo że na bolca na boku, i nie chce jej się z tobą.

Zobacz czy nie zmieniła ostatnio swojego zachowania, no wypady do koleżanek których wcześnie nie było