Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Leci mi już czwarty rok na wygnaniu w tym śmiesznym kraju zwanym #uk i przez ten czas wiele razy myślałem o powrocie do Polski bądź zmianie miejsca emigracji. Czas jednak leci szybko i oto nadszedł moment, którego się nigdy nie spodziewałem, kiedy mogę a wręcz muszę bez żadnej ironii powiedzieć:

Pozdrawiam wszystkich Polaków mieszkających w polsce z wielkiej Wielkiej Brytanii jako uprzywilejowany mieszkaniec wolnego świata. Współczuję Wam z całego serca, że przyszło Wam żyć w tym chlewie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 79
HałaśliwyNarrator: Cywilizacja? Kraj gdzie co weekend młodzi i starzy chleją jak świnie nosząc szorty ledwo zakrywające tłuste zady? Tam jest więcej sebastianów i grażyn niż w Polsce, i są jeszcze bardziej pewni siebie. Zamiast jako tako się izolować to maja gdzieś los innych i lataja po parkach w stęzeniu 15 osób na metr kwadratowy. Ja tam wolę nie mieć 900 zgonów dziennie jak tam.

Zaakceptował: Precypitat
@AnonimoweMirkoWyznania: Być może masz racje, ale jeśli nie poznałeś wolności chociażby takiej jak jest w UK i łatwości życia to sie nie wypowiadaj, tutaj w porównaniu do Polski jest #!$%@? raj na ziemi i taka jest smutna prawda, oczywiscie jest milion rzeczy za które nienawidzę UK lecz jak już wspomniałem przy zestawieniu z Polską to jest #!$%@? raj więc pozdrawiam cieplutko :)
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kraj gdzie co weekend młodzi i starzy chleją jak świnie nosząc szorty ledwo zakrywające tłuste zady?

Stary, może zmień środowisko, otoczenie? Opisane przez ciebie zachowania to margines społeczny, ogromna część brytyjskiego społeczeństwa to normalni ludzie na poziomie. To tak jak byś tłumaczył, że łódzkie Bałuty to reprezentacja całej Polski.

@Kasujzinternetu:

atwosc zycia? opowiesz jak to latwo mozna konto w banku zalozyc? xD


Otworzyłem bez problemu zaraz po przyjeździe, nie
@chemik_kieszyk: jprdl..niecaly rok tu siedzisz i juz problemy z mysleniem? to niby wyjasnia ze konto zakladales niedawno, pare lat temu jeszcze tak latwo nie bylo masa durnych papierkow, zaswiadczen z pracy (odpowiednio podpisanych xD do kolezanki sie #!$%@? ze pieczatka na kwitach z pracy byla w zlym miejscu a podpis musi byc drukowanymi literami xD)