Wpis z mikrobloga

Pierwszy zakup na aliexpress i jestem zachwycona, zamowilam bandażową sukienke którą zawsze chciałam mieć, zapłaciłam 90 zł, gdzie oryginał kosztuje 700 zł a wygląda identycznie, miała przyjść po 24 kwietnia a przyszła dziś, kolor, rozmiar jakość materiału i szycia bardzo dobra, a myslalam ze przyjdzie jakaś szmata jak z memów oczekiwania vs rzeczywistość, jak ktoś chce link to niech da znać
#aliexpress #pokazzakupy #atencyjnyrozowypasek #sukienkiboners
Silver86 - Pierwszy zakup na aliexpress i jestem zachwycona, zamowilam bandażową suki...

źródło: comment_1586950866Fk85S0aAibMofxxC1yN9aA.jpg

Pobierz
  • 354
@DinaKaliente: czerwona, jasno niebieska, pomarańczowa, czarna z tego co kojarzę
Tu link, obczajam inne kiecki tego sprzedawcy może jeszcze coś upoluje
https://pl.aliexpress.com/item/32887221969.html?spm=a2g0n.store_home.allProducts_5642042.32887221969

Teraz 122 - kupon na 25 chyba to kolo 95 zl wychodzi
@futu: ^
@HarrisonBond: wygląda jak oryginał i nawet jest wygodniejsza, sama bylam zaskoczona pozytywnie
@SoulShredder: 2,5 paczki ale planuje zużyć i zaczac cwiczyc po raz nie wiem który
@delirium_memes: no starość nie radość
@akNe: lepiej się poczułaś? Nie rozumiem, jak człowiek może pisać drugiemu człowiekowi takie rzeczy nie pytany o zdanie i jeszcze wrzucać jakieś farmazony o ubieraniu się w sposób pasujący do sylwetki - mity najgorszych stylistek... Może jeszcze analiza kolorystyczna? Typiaro, laska marzyła o takiej sukience, kupiła ją sobie, jest szczęśliwa, wrzuca info, że towar zgodny z opisem plus daje realne zdjęcie, a Ty zbawczyni narodu mówisz jej, jaka jest niefajna i
@Krabonara: <3, syf w pokoju troche mam ale ogarniam, nie jestem perfekcyjna panią domu, po prawej to rzeczy wiszace na orbitreku, malo miejsca w szafie, a co do figury, kazdy ma swój gust, lepiej sie czulam te 10 kg temu ale tragedii niema, a od facetów to np słyszę ze lepiej teraz niz 10 kg temu, ze wolą kobiece ksztalty, choć wtedy też wieszakiem nie byłam, jak na mój tryb życia