Wpis z mikrobloga

Pierwszy zakup na aliexpress i jestem zachwycona, zamowilam bandażową sukienke którą zawsze chciałam mieć, zapłaciłam 90 zł, gdzie oryginał kosztuje 700 zł a wygląda identycznie, miała przyjść po 24 kwietnia a przyszła dziś, kolor, rozmiar jakość materiału i szycia bardzo dobra, a myslalam ze przyjdzie jakaś szmata jak z memów oczekiwania vs rzeczywistość, jak ktoś chce link to niech da znać
#aliexpress #pokazzakupy #atencyjnyrozowypasek #sukienkiboners
Silver86 - Pierwszy zakup na aliexpress i jestem zachwycona, zamowilam bandażową suki...

źródło: comment_1586950866Fk85S0aAibMofxxC1yN9aA.jpg

Pobierz
  • 354
  • Odpowiedz
@Harmonia: a ty sie im przypodobasz hejtujac inne kobiety? Mozesz sobie komentować, kojarze Cie z innych wpisów i to smutne ze ktos tu jest tylko po to by wylewać swoją żółć, ja idealna nie jestem ale sie akceptuje, ty jak widać jesteś zakompleksiona i dlatego atakujesz innych, smutne
  • Odpowiedz
@Babarbie: wiem, zawsze jest gownoburza jak cos wrzucę ¯\_(ツ)_/¯, chociaż tagi dobre dalam wiec jak kogos drażnią takie wpisy to nie wiem czemu nie da na czarno tylko sie produkuje
  • Odpowiedz
@Silver86: Spoko w sumie w takich sklepach są ubrania a jak jakość materiału dobra to zajebiscie. No i trzeba się dobrze zmierzyć, bo Europejskie S, a chińskie S to dwa różne światy, a widzę ze leży bardzo dobrze, graty ()
  • Odpowiedz
@Harmonia: spoko moze kiedys zablokuje, jak ja niby niszcze spoleczenstwo? Ubierając sukienke ktora mi sie podoba? Nie moja wina ze jestes sfrustrowany, to ty masz problem a nie ja
  • Odpowiedz
@Harmonia: tu czy na ulicy, zamierzam w niej chodzić, wejdz sobie na insta np i powiedz ile milionów osób nie świeci dupą bardziej niż ja tutaj, koncze odpisywac bo niema sensu ;p
  • Odpowiedz