Wpis z mikrobloga

Czy nie nudzi się Wam bialko z KFD? Mam smaki oreo, ciasteczkowy, mascarpone i naturalny. Tylko ten ostatni jeszcze zjadliwy, reszta juz mnie odrzuca. Uwielbiam brand KFD i ich witaminki ale to bialko mnie już męczy, bo nie wazne jaki smak to kazde ma dokladnie ten sam posmak w ustach . Dostalem probke od MZ orange cos ala delicja i zupelnie inna bajka. Moze Wpi kd KFD juz byloby inne? Ktos cos poleci?
#mikrokoksy
  • 10
@EmerytowanySztangista: to, że na wykopie piszą: Cena + jakość = tylko kfd to wiesz...spróbuj se innych firm i zobaczysz.
Ja próbowałem os sfd, kfd, myprotein, Trec i jeszcze jakieś inne, teoretycznie te lody waniliowe 3kg mi smakuje, od sfd zwykle czekoladowe było dobre, od myprotein #!$%@? a nabrałem kiedyś 6 kg rosnę smaki, Trec kwaśne jakieś, ale skończy się kfd teraz to szukam jakiegoś innego...które nawet zgodnie z wykopową opinia6 będzie
@EmerytowanySztangista: A próbowałeś białka konopnego? Mi smakuje o wiele lepiej, co prawda na początku wygląda i smakuje trochę jak trawiasto/nasienna breja ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem bo jest to jednak naturalny smak takich zmielonych nasion i nie mam problemów żołądkowych co zdarzało się po serwatkowym ale w tym co miałem zawartość białka była mniejsza bo 50%.
@EmerytowanySztangista: kiedys pilem: sfd (odradzam biala czekolade z malina), olimp, mlekovita (probowalem wszystkich oprocz banana), bulkpowders (odradzam truskawkowe, za to wpi czekolada orzech byla swietna), teraz biore tylko kfd - polecam sprobowac kokosanke (3kg zjadlem i mi sie nie znudzila, karmelowo-mleczny tez dobry, ale przejedzenie 3kg solo troche meczy)
@EmerytowanySztangista:

Czekoladowy KFD jest też imho bardzo dobry.co prawda jadłem tylko z bulkpowders i sfd różne, ale polecam.

Natomiast wydaje mi się, że im bardziej "skomplikowany" smak, tym większa szansa na coś niedobrego. Poza tym zawsze możesz sobie zamówić białko bezsmakowe i mieszać z tymi smakami które Ci pozostały, jeśli przeszkadza jakiś posmak/sztuczność.
@EmerytowanySztangista: SFD to białko z ekstra dodatkiem cukru. Jak pilnujesz makro to sporo ryzykujesz że zostanie tam dowalone.

Ja białka z KFD używam jak dodaje do posiłków. Jak chce wypić po prostu shake to Olimp albo Optimum Nutrition (wiem że drugie jest drogie i agresywna polityka reklamowa, ale smak czekoladowy od nich jest mega).